Bianleo kérdése:

Szerintetek lehetek terhes eseményi tabletta után?

Figyelt kérdés
A múltéheten csütörtökön este 11 és éjfél fele voltunk együtt és másnap reggel Pénteken bevettem eseményit fel tíz fele. De viszont az interneten néztem ilyen ovuláció tesztet és azt írta hogy csütörtöktől pont egész máig voltam termékeny, és kedden volt ovuláció szerintetek ? Ja és ez a tabletta azt írta hogy csak a peteerest tolja hátrébb meg így is van rá lehetőség?
2016. máj. 18. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beirni hogy ha már megtermékenyítés megtörtent elötte 3 nappal az ovuláció elötte akkor ?
2016. máj. 18. 23:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esély, de épp itt irta ki valaki a napokban, hogy terhes lett ez a tabi után is :(
2016. máj. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a várt menstruàció előtt 2 nappal voltunk együtt, bàr én 2 napon belül vettem be mégis terhes lettem.

Elég gyorsan bevetted, de mégiscsak rosszkor történt... Én nem lennék nyugodt

2016. máj. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!