Hogyan essek teherbe?

Figyelt kérdés
Már hosszú ido óta szeretnék babát. Végre családot.. Mit tegyek ? Elvileg holnapután kezdődik az ovulációm, a clostilbegyt 3. Hónapjában vagyok. Sikerült valakinek a 3.hónapban ? Az sem lenne baj ha 2-es vagy 3-as ikrek lennének ugye a closti miatt. Én nagyon boldog lennék. Tényleg vágyom már nagyon a kisbabóra...

2016. máj. 24. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Első babám a 3.clostis hónapban,2.babám 3clostis hónap után a 4.szünetes hónapban.
2016. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász, endokrinológus mit mond? De hogy tippet is adjak, én elkezdtem sportolni, életmódváltás, egészséges ételek, mert az edzés, és helyes életmód nem csak azoknak kedvez, akik pl. PCOS vagy IR miatt csinálják, mindenkinek jótékonyan hat a szervezetére. Mondjuk érdemes lenne kideríteni, hogy mi az oka a sikertelenségnek, férjed rendben van-e...stb. Ha minden oké lenne a hormonokkal, gondolom nem kaptál volna clostit, én nem ovuláltam, emiatt szinte o volt a 21. napi progim. 2 hónapig szedtem, most már nem, de szerencsére most már gyógyszer nélkül is volt tüszőrepedésem, én már ezt is sikerként könyveltem el.


Amit még én teszek a teherbeesés érdekében: méhpempő, Inofolic, C D és E vitamin, illetve femibion. És megpróbálok nyugodt életet élni. Aztán ha majd jönni akar, akkor jön a baba.

2016. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!