Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Más is érezte már így, aki...

Más is érezte már így, aki babát szeretne, hogy nem lesz képes teherbe esni?

Figyelt kérdés

van már egy 9 éves fiam. Anno olyan könnyedén vettem...és egyszer csak azt vettem észre,hogy 10 napja késik...

de most nem tudom így venni. Öregebb lettem (38) és nyomaszt ez a gondolat. Sokáig próbálkoztunk, a párom sose értette a lelki problémám, hogy mért görcsölök rá ennyire... ja persze, nem neki kell kihordani például....

másfél év után megfogant végre! épp mikor elkezdtük volna a kivizsgálást...de sajnos nem fejlődött rendesen :(

5 hónapja próbálkozunk, és azt érzem, nekem nem fog összejönni a baba... a doki szerint nincs baj, előfordul, hisz párom spermaképe jó volt, én meg ugye megfogantam...

hiába vagyunk 2 naponta együtt... Vénusz cseppet próbáltam, mint természetes segítőt, de csak a hasam ment tőle :(

nem akarok, de érzem kezdek ebbe belebetegedni ... szeretnénk közös babát végre! mit tudnék csinálni, hogy újra hinni tudjak?



2016. máj. 26. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 3 éve próbálkozunk, első babankat várjuk, szombaton volt az első lombik beultetesem, hétfőn lesz eredmény.


Én biztos vagyok benne, hogy kismama, majd anyuka leszek.


Szerintem csak előre szabad nézni.

2016. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemmel elvetéltem a második trimeszter elején. Kényszerítettem magam, hogy előre nézzek, ne a múlton keseregjek, próbáltam józan ésszel szemlélni a dolgot, és saját pénzemen elmentem kivizsgáltatni magam.

Na, találtak egy olyan hormonértéket, ami erősen arra utal, hogy korai petefészek-kimerülésem van. 28 éves vagyok. Talán nagyobb pofon volt, mint a vetélés. Nagy családot szerettem volna mindig, erre ez... Teltek a hetek, képtelen voltam másra gondolni. Már kezdtem gondolkozni, hogy hogyan fog alakulni az életünk, hogy lehet ezt feldolgozni, mikor spontán terhes lettem. Nem tudom, mi lesz, nem merem beleélni magam, és még ha ez a gyerekem rendben meg is születik, még mindig ott az a hormoneredmény, mint a Damoklész kardja.

2016. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! de annyit hittem, bíztam már... lassan 39 éves leszek... nem fiatalodok.... akkor fogant meg a baba, mikor a nagybátyám meghalt...apu kérdezte is, hogy ugye tudom minek kell következnie, röviden annyit mondtam, hogy tudom.... akkor tudtam, hogy össze fog jönni a baba, csak ugye azt nem tudtam pontosan mikor.

Hát össze jött...majd ment :(

és azóta egyre lejjebb kerülök... mi van ha az volt az utolsó esélyem? volt hónap mikor könnyedén vettem...de az utolsó két sikertelen, 2 naponta összebújós hónap után már nem megy....

tudom, másnak egy se jön össze, és ehhez képest én boldog lehetek az egyszemmel... mégis hiányos a kapcsolatunk, mert a párom nem tudja még milyen apának, szülőnek lenni....

annyira lelkes volt, mikor megtudta, hogy jöhet a közös baba :) azt az arcot sosem feledem...tudom, hogy ez lenne az Ő legnagyobb boldogsága :) az enyémről nem is beszélve :)

2016. máj. 26. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van sajnos. mi is szeretnénk a férjemmel közös gyereket, de nem jön össze már 18 hónapja próbálkozunk. Az összes létező vizsgalaton túl vagyunk, és minden rendben van velünk. voltam már tőle terhes csak sajnos 7 hetesen elveteltem. úgyhogy ne legyél szomorú remélem mind kettonknek össze jön majd. pozitívan kell hozzá állni.
2016. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 42 vagyok, szintén közös babát szeretnénk a férjemmel. Nekem van már három gyermekem az előző házasságomból. Több, mint egy év után lettem terhes, de elvetéltem. Iszonyúan megviselt, de előre nézek. Na, nekem már tényleg nincsen sok időm hátra, hozzám képest te még fiatal vagy (és egyébként is!). Biztos vagyok abban, hogy össze fog jönni újra a baba, és egészségesen meg is születik majd. Pozitívnak kell maradnod! Ha spontán nem sikerül, még mindig ott vannak az egyéb módszerek, az inszem, a lombik. Biztosan sikerülni fog!
2016. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszaitokat, és a biztató szavakat! már ettől jobban érzem magam....

szívből kívánom, hogy mindenki álma teljesüljön! :)

2016. máj. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!