Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos em van Inofolic allergia?

VCamiMyra kérdése:

Pcos em van Inofolic allergia?

Figyelt kérdés
Javasoltak,hogy szedjek Inofolicot.Megvettem es masodik nap rosszul voltam előjött egy panikrohamom.Egyébként Rexetint Frisiumot szedek 15eve.Letezhet hogy összeveszett a készítmény a másikkal?a gyogyszereimet reggel szedem az inofolicot delutan ittam.Ti hallottatok mar ilyenről?32eves nő

2016. máj. 31. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát inkább az orvosodat kérdezd meg. De ennyire távoli időpontban szedve nem hiszem.
2016. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az inofolic nem gyógyszer, ez csak egy szimpla étrendkiegészítő. A folsav mellett inozitolt tartalmaz, mind a kettő vitamin. Nem hinném, hogy ettől bármilyen negatív tünetnek jelentkeznie kellene. Én inkább arra gondolok, hogy mivel nem ismered pontosan ezt az étrendkiegészítőt, ezért valahol tudat alatt tartasz tőle, hogy valamilyen mellékhatása lesz és ezért jött ki a pánikrohamod. Én lassan 4 éve szedem és semmi bajom nincs tőle. Sőt, a pcos-omon javított is! A legutóbbi ultrahangon sokka sokkal tisztább volt a petefészkem, mint azelőtt, hogy szedni kezdtem volna. Ráadásul a mensimet is beállította.
2016. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is csodálkoztam mivel vitamin.a nogyogyaszom is mondta higy nem hallott még ilyet.de azert varom a további tapasztalatokat megjegyzéseket köszönöm
2016. jún. 2. 23:19
 4/5 anonim válasza:

Heló, én is PCOS vagyok, és soha semmi baj nem volt az Inofolic-kal, sőt, csomót segít és étrendkiegészítő igen. Amikor még én keresgéltem, a fórumokon, itt is, meg ilyen PCOS várandósság - ilyeneket könnyen találsz, csak írd be a keresőbe - stb helyeken is gyűjtöttem az infót, soha semmi ilyet nem olvastam róla :)


Tényleg az lehet, hogy most félsz nagyon, nem? Vagy nem bízol ebben az egészben?


Most megint akciós is egyébként :)

2016. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok közben megtalaltam.a nagy mennyiségű folsav izgatottsagot is tud okozni a sima folsav betegtajekoztatojan van.en pedig 9eves korom ota panikbetegvagyok es gyógyszert szedek ez volt az oka.de mostmar az a két tasak is segített 😊
2016. jún. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!