Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma szex után picit véreztem...

Ma szex után picit véreztem épphogy a zsepin látni lehetett. Mitől lehetett? Ma vagyok a ciklus 32. Napján.

Figyelt kérdés

Altalában 32-33 naposak a ciklusaim. Tesztet nem csináltam, félek a csalódástól :(

Mitől lehetett eza kis vérzés?

Ez volt a második clostis hónapom.


2016. jún. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezdődő vérzés, vagy apró sérülés a szextől. Ha késik, csinálj tesztet, sose értettem ezt a "félek a csalódástól" hozzáállást, tök értelmetlen. Miért jobb tépelődni a bizonytalanságban? Hajrá, tesztelj! :)
2016. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszod!

Holnap tesztelek!:))

2016. jún. 4. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg majd mi lett!!! 😉
2016. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Első!

Én bizony megértem, mert sok hónap van mögöttem, amikor negatívat teszteltem, pedig biztos voltam benne, hogy ebben a hónapban összejött. Amíg meg nem látom a negatívat és nem jön meg, addig legalább reménykedem.

Nálam a szex után nem élénk piros szokott lenni a gyenge vérzés, ha meg akar már jönni, hanem maszatos, kissé darabos. Az élénk piros vér inkább hüvelysérülésre, méhszájsérülésre utal nálam.

2016. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem inkabb serulesre vagy sebre utal , de nem menzeszre.

Persze ettol fuggetlenul meg lehet menzesz. De en csinalnek egy tesztet!:)

Facellet ajanlom. Nekem 4nappal a keses elott kimutatta halvanyan ra ket napra erosen. A 25os erzekenysehu.

2016. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!