Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 21. napi hormoneredmények,...

21. napi hormoneredmények, ezek vajon jók vagy nem annyira?

Figyelt kérdés
Doki elintézte annyival, "nagyjából rendben". Én egy kicsit azért itthon utánaolvastam. Például ösztradiol 976.5 pmol/l (jóval a referenciaérték feletti), progeszteron 36.59. Erről azt olvastam, 38.4 felett kellene ekkor lennie. Szóval ez inkább tűnik csak határesetnek. Prolaktin 614 mIU/l. Ez 59 és 619 között kell, hogy legyen. Hát nálam majdnem sok... Segítsetek légyszi. :(
2016. jún. 6. 14:45
 1/5 Anna234 válasza:
100%
Ha babát szeretnél, akkor menjél el olyan nőgyógyászhoz, aki ért az endokrinológiához, vagy keress meg egy endokrinológust. A "nagyjából rendben" az nagyon nincs rendben!
2016. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reszletesebben is tajekoztathatott volna.

Vidd el eredmenyeidet komolyabb orvoshoz.

2016. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel egyelőre nem próbálkozunk, így azt se tudom, most mit csináljak. :( Korban viszont benne vagyok, és az eredmények alapján eléggé ráparáztam arra, mi van, ha kifutok az időből.
2016. jún. 7. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egyelőre nem próbálkoztok, még nem árt, ha a hormonrendszer rendben van. Főleg azért, hogy ne akkor kelljen kapkodni, amikor már élesben menne minden.

Egy endokrinológust azért keresnék.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2016. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lassan 30 vagyok, ezért is aggaszt a dolog.
2016. jún. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!