Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok valami olyant mondani...

Tudnátok valami olyant mondani hogy mitol tudok teherbe esni? A páromal 1 éve tervezuk de nem nagyon akar jönni a baba

Figyelt kérdés
nincs

2016. jún. 14. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideje lenne egy kivizsgálásnak. Ismerősöméknek se jött egy évig kiderült a nő IRes most kap gyógyszert szigorú dièta stb..
2016. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát ööö ha tervezés helyett sexelnétek egy jót ??? 🌝🌝🌝
2016. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hormonpanel, spermavizsgálat első sorban, ha ott minden rendben van, akkor ciszták keresése, petevezetékek vizsgálata. ha ez is rendben van, akkor clostit próbálhatjátok.
2016. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kistesó nem akart jönni (az első babánk 4. hónapban jött össze), így 1 év után elmentem nőgyógyászhoz, aki uh alapján mindent rendben talált. El kellett mennem progeszteronos vérvételre, ami picit alacsony volt. Progeszteronos pótlással első hónapban terhes lettem.
2016. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első a kivizsgálás. Ott céltudatosan megnézik a hormonokat, peteérést, sparmát, ultrahangot és akkor már előrébb lesztek.

Mi is így próbálkoztunk, közben elmentünk egy családtervező központba, ami 30 000 Ft-ért mindnet megcsinált nekünk. Nagyon megérte, mert elősször volt egy védőnői konzultáció, ahol elmondta, hogy mit kell tennünk. Elsőként hőmérsékleti görbét kellett csinálni, ahol egyből kiderült, hogy nincs peteérésem, amire magamtól biztos nem jöttem volna rá.

Megcsinálták a hormonviszgálatokat, kb 8 hónapig havonta peteérés ultrahangot, dietikussal, genetikussal is konzultáltam és persze az első a spermavizsgálat volt. Nem egy csilli-villi magánklinika, de kb 1 évig járhatsz ennyi pénzért hozzájuk kezelésekre.

2016. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok végre sikerult nagyon boldog vagyok !! Juni 11-ére várom a kis fiamat ❤❤❤❤❤
2017. ápr. 3. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
gratulálok! :)
2017. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjuk
2017. ápr. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!