Volt olyan akinek nem volt semmi terhes tünete?

Figyelt kérdés
Terhes lettem nem reg volt pecsetelo verzesem feszult a mellem szoval sejtettem hogy terhes vagyok mielott meg el maradt volna a menstruaciom sajnos nem maradt meg nagyon koran elment de nem kellett muteni most elkezdtunk probalkozni de semmi ilyen jele nincs pl mellfwszules pecsetelo verzes ettol meg sikerulhet?mindenkinek minden honap mas volt?amikor probalkoztatok
2016. jún. 22. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérzés kimaradásán és idővel a has növekedésén kívül csak fáradékonyság volt a 10. hét környékén. Más nem.
2016. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A màsodiknál abszolút semmi tünetem nem volt a 3. trimeszterig, a màsodiknál picit nagyobbnak tűnt a mellem. A 3-tól is csak gyomorsav és az elsőnél vizesedés
2016. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érezhető egyértelmű tünetek a 6-7-8 .héten vannak az első 3-4 hónapig.Hányinger ,fáradtság kimaradó menzesz.
2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!