Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tanácsot szeretnék kérni, aki...

Tanácsot szeretnék kérni, aki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A múlt: másfél év próbálkozás után épp elkezdtük a kivizsgálást (páromnak sperma, nekem nőgyógyászati és uh), mikor összejött a baba. De barnázással indult, majd szabálytalan alakú petezsák lett...és kilökődött :( műtét lett a vége.

azóta 6 hónapja próbálkozunk sikertelenül, pedig 2 naponta együtt vagyunk a 10-20dik ciklusnap közt.

Az orvos nem tartotta indokoltnak a kivizsgálást, mert ez előfordul(vetélés) és ugye spontán fogant, így minden oké.

38 évesek vagyunk. Van egy 9 éves fiam. Közös babát szeretnénk. Páromnak nincs gyereke.


A problémám: az idő telik, én nem fiatalodok... és ha megint másfél év kell a sikerességhez.... pedig már hőmérőzök is, ovu tesztelek is, 2 naponta együtt vagyunk....

Hogyan tovább? másik orvos?mégis csak kivizsgálás?várjunk még?

engem az bánt, hogy az itt olvasottak ellenére én nem kaptam gyógyszeres támogatást a barnázásra...tudom, nem biztos, hogy segített volna....de olyan érzésem van, mintha nem vették volna elég komolyan a terhességem :(


Vagy igaza van a páromnak, minden fejbe dől el? (kérdeztem akkor mit kéne magamban tudatosítani szerinte, hogy lesz babánk úgyis, vagy azt, hogy majd összejön egyszer? erre nem tudott válaszolni)



2016. jún. 23. 08:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A Trimeszterről futólag hallottam csak, én a Vénusz cseppet próbálom második hónapja. Az első nem volt sikeres :(

rákeresek akkor erre.

2016. jún. 24. 07:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha a természetes gyógymódokat keresed, gyógyteák is rendelkezésre állnak. A cickafark/palástfű tea hatásáról sok jót olvastam, én is most ezt próbálom. Nem hormonok, de a természet saját hormontermelését segítik. A cickafark az ösztrogén termelésre hat, a ciklus első felében kell inni az ovuig, napi 1 csészével. A palástfű a progeszteron termelést támogatja, az ovutól kell inni, napi 2 csészével (ez a max adag!). A palástfüvet terhességben is érdemes folytatni a 12. hétig progi pótlás helyett.Az áruk nagyon baráti, 4-500 Ft egy csomag, és egy próbát megér szerintem.

Ezt érdemes kiegészíteni méhpempő fogyasztásával, az elég húzós árban, de állítólag "csodaszer". Ezt még nem próbáltam.

A múlton próbálj meg túllépni. Tudom, hogy nehéz, nekem is volt vetélésem műszeres befejezéssel a 8. héten, iszonyúan megviselt lelkileg. Én sem kaptam a pecsételő vérezgetésekre progi pótlást. A vetélés után sokat olvasgattam, és azt látom, nem old meg az sem minden problémát, csak ha a progi hiány a vetélés oka, az meg nem is a leggyakoribb ok, hanem a genetikai elváltozás.

Viszont ha feleslegesen kapsz progeszteront, az leállítja a szervezeted saját progeszteron működését, és több bajt csinál, mint hasznot.

Na erre jók a teák, ezért iszom ezeket.

Sok sikert, és remélem, hamarosan mindketten egészséges és boldog terhességet hordhatunk ki.

#3 voltam.

2016. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 12-es az ajánlást és a tájékoztatót! Azt nem tudtam h a progedzteron indokolatlan potlása ilyet okozhat :O

Jövö hónaptól kipróbálom...veszteni valóm nincs.


Köszönöm a biztatást Neked is sok sikert baba fronton!

2016. jún. 24. 14:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek és a férjének is tökéetesek voltak az eredményeik.Mégsem jött évekig a baba.Végül bejelentkeztem a Kaáliba.A csaj kora (38) miatt nem is próbálkoztak inszemmel.Az orvos rögtön lombikot javasolt.Az első sikeres volt.Viszont a kistesó lombikkal sem akar Nekik sikerülni.

Drukkolok!

2016. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

2016 júniusban össze is jött spontán a babánk :-) csak a Vénusz cseppet ittam...

2017. jún. 13. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!