Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
A probléma első sorban az hogy nincs menstruációm ,gondolom amiatt is mert túl súlyos vagyok ,el kezdtem fogyni elmentem orvoshoz ..aki vérzés elő segítőt irt fel.De egyrészt nem segített meg rosszabbul lettem tőle.Más gyógyszer eddig sem segítet hogy legyen mensesem. A nélkül lehet babám? A férjemmel már 2 éve próbálkozunk .
2016. jún. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyógyszerrel sem lehet meghozni a vérzésedet, akkor elég komoly lehet a probléma, ilyet még nem is hallottam. Szinte kizárt, hogy úgy legyen babátok, hogy nincs helyre téve a problémád. Ha babát akartok, akkor komolyan el kell kezdeni kideríteni a bajok okát, így csak telnek az évek és lényegében esély nélkül próbálkoztok.


Amúgy én laikusként látatlanban IR-re és PCOS-ra tippelek.

2016. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nezz utána pár gyogynovènynek! Nagyon hasznosak. Fogyozni amugysem lehet hormontabletta mellett
2016. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is IR-re és PCOS-re tippelek + PM problémára. mielőbb keress fel egy hozzáértőt


én kezelve vagyok ezekkel már fél éve és igazolható peteérésem volt,ami sose volt eddig :) , + -12 kg fogyás eddig :)

2016. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!