Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melinda vagyok.29 éves. Baba...

Galyas Melinda kérdése:

Melinda vagyok.29 éves. Baba projektba vagyunk . Volt már valaki aki ehez hasonlót élt át? és sikerült a baba?

Figyelt kérdés
8 éve párkapcsolatban élek, babát szeretnénk nem védekeztünk soha, és nem sikerült teherbe esnem, többször voltam orvosnál de mindig abba maradt nőgyógyászig eljutottam, onnan további hormon vizsgálatra küldtek, a páromat pedig spermára, , de ő soha nem ment el. így abba maradt. Nagyon elvagyok keseredve, , több éven keresztül visszatérő fertőzésem volt,2 évvel volt egy p3 citológiám, szövettant is vettek tőlem, de hála istennek negatív lett, kikezeltek belőle, azóta p2 a citológiám, és a gyulladásom is megszűnt több mint egy éve. Ugy döntöttünk most a párommal hogy elkezdjük. El is menetem egy orvoshoz, mondtam babát szeretnék, vett szövettant citológiát is. A párom elküldte spermára, amire most el is ment 90% a spermája azaz jó! Itt akkor velem van a gubanc. Mennem kell vérvételre. (Hormon vizsgálat) 2 hét múlva megyek vissza az orvosomhoz leletekkel együtt. Mondta ha jó a spermája a páromnak altásban lesz egy petevezeték átjárhatósági. Félek hogy más bajom is lesz, és nem lehet majd babám. Teljes kivagyok. Valaki volt hasonló helyzetben? Vagy akinek csináltak ilyen petevezeték műtétet? , irnak erősítőt utána? Irjatok! Minden érdekel és meghallgatok.
2016. júl. 6. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgon görcsölsz, amit még nem tudhatsz! Próbálj ne agyalni. Mi 6 évig szenvedtünk, rossz sperma eredmény, hormon gond miatt. Majd méhen kívüli és elzárt petevezető. Ezek után feladtuk, kb 1 évd. 12 hetes terhes vagyok. Mindig csak az előtted álló dologgal foglalkozz!
2016. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is, nyugodj meg. Az orvos tudja h hova miért küld. Babát nem lehet tiszta stresszben tervezni...
2016. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne agyalj relax.

Kezd el az aviva tornat es a palastfu+cickafark teat

2016. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,kiderűl mi a gond ès anyuka leszel te is de ahoz azis kell hogy nyugodt maradj ès ne streszelj rá a dolgokra mert tőbbet ártasz vele mint azt gondolnàd.
2016. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teljesen magamra ismertem. :) Mi 9 éve vagyunk együtt a párommal. Röviden és tömören: Én már megvettem mindenféle ovu tesztet és persze sosem mutatta hogy lenne peteérésem, ezt el is panaszoltam a nőgyógyászomnak, mivel nem is éreztem hogy lett volna bármikor is és semmi tünetetet nem produkáltam ami utalt volna rá hogy mégis van. Egy éve próbálkozunk a kötelező vizsgálatokon végigmentem, minden rendben, ahogy a férjemnél is. Most azt a tanácsot kaptam a nőgyógyásztól hogy szedjek egy inofolic nevű port minden este igyak meg egyet mert ez segíti a teherbe esést és meghozza a várva várt peteérést. Persze 14.000forint 60db por azaz kéthavi adag, most mégis rábírtam magam hogy kipróbálom mert annyi jót olvastam róla. És hát valóban! Végre van peteérésem pedig csak két hete szedem! Persze ez még nem azt jelenti hogy most össze is jött a baba, de ez már jó részeredmény!
2016. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!