Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez az amh szint milyennek számít?

Ez az amh szint milyennek számít?

Figyelt kérdés

6.79 pmol/L (ami 3.02 ng/ml-nek felel meg). 41 éves vagyok, babatervezés miatt kérdezem. Ovuláció rendben van, átjárhatóságot még ezután nézik meg.


Koszonom a válaszokat!



2016. júl. 6. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy nem 3.02-nek felel meg, hanem alacsonyabbnak. Tudja valaki pontosan az átváltást?
2016. júl. 7. 00:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 0.97 ng/ml-nek felel meg.
2016. júl. 7. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Idálisnak éppenséggel nem mondható -de a korodhoz képest szerintem ez egy jó eredmény. A meddőségi központban találkoztam sok harmincas évei elején járó nővel, akiknek ennél rosszabb eredményük volt és sikerült nekik vagy kezeléssel vagy azok között spontán. Nekem 9,4 ng/ml lett az AMH-m és 6. éve várjuk a csodát. Sikertelenek voltak az inszeminációk és eddig a lombikok is. Szóval szerintem nem ezen múlik. Nem rossz eredmény ez; nyilván tisztában van vele mindenki, hogy az évek előrehaladtával csökken termékenység és nehezebb teherbe esni. Ha csak ezen az eredményen múlik, akkor szerintem egyáltalán nem lehetetlen.
2016. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, koszi hogy válaszoltál, igazából amiatt voltam ideges, hogy azt mutatja az eredémny, hogy kb. 1-2 évem van a menopauzáig. Az Infolicot kezdem el szedni ebben a hónapban, úgy olvastam, hogy vanak pozitív tapasztalatok a használatával, és hát azért még az átjárhatósági hátra van. Kívánom Neked is, és mindenkinek aki hasonló cipoben jár, hogy egészséges kisbabátok legyen a hosszú kuzdelem után! :)
2016. júl. 8. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt. Ennyire pontosan, csak ebből azért nem lehet megállapítani a menopauzát. Az inofolicot én is iszom. Azóta jobb a 21. napi progeszteronom. Ha magas nálad az FSH is (valószínűleg igen); akkor arra a meddőségiben DHEA-t szoktak szedetni, és az az esetek nagy részében szépen lejjebb is viszi. Mielőbbi sikert kívánok én is nektek!
2016. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!