Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pecsételő vérzes? De miért?

Pecsételő vérzes? De miért?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémam van ,hogy menstruáció előtt már vagy 4-5 nappal elkezdek "barnázni" végig még meg nem jön. Olyan is volt ,hogy már 8 nappal a menzesz előtt. Időre megjön a rendes vérzésem azzal nincs gond.. csak a baba nem akar jönni így már 10 hónapja. Kaptam már progi pótlast de az mellett is ugyan úgy barnáztam. Most voltam vérvételen. 3ik és 21napin. Elvileg a 3napi jó a 21ik napit holnap kapom meg. Utána megyek dokihoz vissza. Csak arra lennék kíváncsi ,hogy van e itt olyan aki hasonló cipőben jár. Mert nem értem. Elvileg progi mellett nem kellene véreznem.. ráadasul már több kémiai terhessegem is volt. Progi mellett is. Összesen 3om 10 hónap alatt. Én nagyon türelmes voltam szerintem. De már nem bírom! Már mindent kipróbáltam , de semmi :(

Előre is köszönöm annak aki ír!



2016. júl. 11. 17:54
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekem detto ugyanez volt, csak még súlyosbítva elég rövid ciklusokkal. Utrogestan szedése mellett is pecsételtem, csak épp a rendes mensim nem jött meg, amíg szedtem, csak miután abbahagytam. Peteérésem mindig volt, hogy aztán mi történt, volt-e rendes tüszőrepedésem, és miért nem lett sárgatest belőle, azt nem tudom. Nekem Clostilbegyttel sikerült teherbe esnem. Az utolsó sikeres hónapban elmaradt a pecsételő. Az előző sikertelenben clostis hónapban viszont volt. Ahogy írtam, Utro mellett.
2016. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem 28-29naposak a ciklusaim. Most már 5 nappal előbb megint pecsételek. Most a ciklus közepén kb kezdtem a premens tablettát.. most ezt ajánlotta a doki. De szerintem semmi értelme. Peteérésem elvileg nekem is van. Érzem is mindig hogy nagyon fáj. De hogy utána mi lesz fogalmam nincs. De ovu után 2-3 nappal mindig nagyon szúr nyilal fáj a bal és a jobb petefeszkem es a mehem is. Kb 3 hónapja egy pontban sokat szúr a méhemben. Eddig ezt nem említettem a dokinak, de most ezt is monfani fogom neki. 8 évig fogamzásgátlót szedtem. 1 évet hagytam a "tisztulásra" fél év után borult így fel a ciklusom :(

Örülök hogy neked sikerült a baba. Remélem hamarosan nekem is fog !:))

2016. júl. 11. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy kemiai terhessegem, vagy sikertelen beagyazodasom decemberben minek hivjuk, es attol kezdodoen 7-10 napokat barnaztam a menses elott. Nekem az orvos azt mondta hogy a sikertelen terhessegem miatt alakult ki, de nem irt fel ra semmit. Tenyleg nem tudom, hogy ez segitette e, de elkezdtem szedni a baratcserje kapszulat aprilisban es abban a honapban mar csak ket nap barnazasom volt menstruacio elott, majusban pedig mar semmi es pozitiv lett a tesztem. Tudom, hogy van aki fel a baratcserjetol, mert lehet olyat is olvasni, hogy rossz hatassal van a ciklusra, es bezavarhat, de nekem pozitiv tapasztalatom van vele.

Remelem mihamarabb osszejon Neked is, sok sikert, ne add fel!

2016. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is szedtem a baratcserjét. Fél évig. Így lett a 8 napos pecsételésből 4-5 nap. Es nekem is a sikertelen terhesseg után kezdődött ez a barnázás. Hát most megmondom a dokinak hogy találjon ki vakamit mert ebbe bele lehet bolondulni!

2016. júl. 11. 20:07
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Fura, nekem is sikertelen terhesség, missed ab után kezdődött a pecsételés. Sőt, visszatért a sikeres terhességem után is.
2016. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez..múlt hónapban volt egy kémiai terhességem és most mensi előtt van enyhe barna vizes folyásom,ami évekkel ezelőtt volt csak.Ebben a hónapban 21.napi progim 25,5nmol/l volt,akkor ez is kevés lenne?Nektek mennyi volt amire már írtak fel pótlást?
2016. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vilcsianyuja ***** válasza:

Nekem kétszer mértek ciklus második felében progeszteronszintet, mindkétszer 30 felett volt kevéssel. És erre azt mondták, hogy ugyan ez már utal arra, hogy volt ovuláció, de azért kevés egy terhesség megtartásához.

De a régi dokim az első után nem adott pótlást, Clostit csak (előtte volt már egy sikeres terhességem, szintén Clostival fogant, nem kaptam progipótlást, és nem volt semmi gond). Ebből lett a missed ab. De nem hinném, hogy ez a progihiány miatt lett volna, az embrió elhalt korán, a terhesség meg maradt, azért kellett műteni.

A missed ab előtt különben, hiába a viszonylag alacsony progeszteronszint, nem volt rövid ciklusom (inkább hosszabb, 30 nap feletti) pecsételő vérzésem se nagyon, max. 1-2 napig mensi előtt, de nagyon elenyésző.

A mostani dokim szinte automatikusan adta az Utrogestan-recepteket. Ciklus közepétől (hőmérőztem, ha elkezdett felmenni a hőm, elkezdtem szedni) két hétig, aztán ha negatív lett a teszt, abbahagytam. De mindig tudtam, hogy megint nem jött össze, mert akkor is pecsételtem. És a hőm se maradt fenn. Utolsó, sikeres clostis hónapban is szedtem ugyan, de elmaradt a pecsételő, a hőm ugyan egy napra visszaesett kicsit, de aztán felment. Már ebből látszott, hogy itt most valami van. Ugyan szedtem az Utrogestant, de meggyőződésem, hogy a Closti valami olyat művelt a hormonháztartásommal ciklus elején, hogy amiatt rázódott helyre a sárgatestelégtelenségem. Az progeszteronpótlás nem ért semmit, ha meg összejött, akkor meg nem volt rá szükség.

2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt menzi előtt pecsételésem. Norcolutot kaptam rá, szépen helyre hozta, csak 10 kgot híztam tőle. Végül a gyógyszer abbahagyása után vissza jött a probléma, és nekem sem sikerült a baba. Én végül cickafarkfű tea kúrát csináltam és utána babás lettem, és minden rendben volt végig. Igaz, azóta sajnálatos módon már volt egy missed abom, így most ismét teázom...
2016. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvileg én meg ma tudom meg hogy mit fogok kapni. Nem tudom írtam e de prolaktin szintem nagyon magas ha jól emlékszem most hírtelen akkor 40-530 között kellene lenni... nekem meg a 21ik nap 973 volt úgyhogy azt mondta a doki ,hogy ez nagyon magas! Ez gátolja a tegerbeesést. Remélem Mri. Re nem akar elküldeni mert daganatot is jelezhet ez a prolaktin ha magas. De azt nem tudom mennyire kell magasnak lenni ahhoz. Hallottam már hogy akinek 480 volt azt is Mri.re küldték :/ kicsit félek. De remélem nem lesz baj! Most csak 3 napot pecsételtem.. igaz 2 nappal előbb meg is jött 26 napra de nem is bánom.
2016. júl. 15. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!