Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mesterséges ondó bevitelben...

Mesterséges ondó bevitelben jártas valaki?

Figyelt kérdés
Mi ennek az anyagi vonzata? Össz költsègre gondolok...Érdemes e lombik előtt ilyesmit kipróbálni?
2016. júl. 11. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Mesterséges ondó bevitel, vagy ondó mesterséges bevitele?

Miért nem próbálkozol természetes módon?

Ha itt jelentkezik bárki is, csak sarlatán lehet.

2016. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a baj... Nekünk meddőségi központban csinálták tb-sen. Fizetősen 60.000.- körül van + gyógyszerek ( az is kb. ugyanennyi az inszeminációhoz). Hogy érdemes-e? Nekünk egy sem sikerült; de sokaknak igen. Attól is függ, hogy hány éves vagy és mi miatt nem sikerül. A lombik megterhelőbb és költségesebb is. A siker itt sem garantált (nekünk is 2 volt, de egyik sem sikerült; 2 és 3 embriót ültettek be). Ha van még időtök és nincs olyan probléma, ami miatt csakis a lombik jöhet szóba, akkor szerintem érdemes inszeminációval kezdeni.
2016. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első inszem sikerült, úgyhogy én ajánlom! :) 60 ezer volt a beavatkozás, a gyógyszerek 15-20 ezer körül, plusz 15 volt kb. az utrogestan a 12. hétig, miután sikerült. Illetve kell egy csomó vizsgálat hozzá, egy részét államaiban meg lehet csináltatni, de van, ami csak fizetős. Már nem emlékszem tételesen, de kiszámoltuk az inszem után, hogy az első konzultációtól az inszemig kb. 130 ezer ment el mindenre.
2016. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Leìrom a lényeget, miért is kèrdezem. Èvek óta próbálkozunk babával, 1 összejött de sajnos elment. Azóta orvosról orvosra jàrunk hogy újra megtörtènjen a csoda (eddig nem sok sikerrel) nem tudom mennyi pènzt fordìtottunk már orvosokra terhessèg előtt közben ès utàn, gyógyszerekre vizsgàlatokra....ìgy szeretnèk feltèrképezni minden lehetősèget, hogy ha már fizetünk, az ne hiàba legyen. A problèma az hogy bàr beèrik nàlam gyönyörűen a pete, nem reped meg, nincs mensim se csak ritkàn ès eddig nem tudtunk ràvenni egy dokit sem hogy először is ezt vizsgàlja. Eddig folyamatosan a diètàtól vàrtak csodàt bàr 55 kg-al nem tudom milyen problèma lehet mikor másoknak 90-el is van baba nah mindegy....szóval a diètàt eröltetik, closytól egyenesen csodàt vàrtak de az sem jött be, ìgy besokaltam ès felkerestem egy elèg borsos àron dolgozó orvost, viszont nem szeretnèm hogy nàla is fölösleges köröket fussunk. Egyèbkènt hormont nèztek mensi közben ès a 21 napon is, terhelèses cukrot is sperma vizsgàlat is megvolt, petefèszek átjárhatósàg nem kell, nem tudom mire van még szüksèg egy ilyen eljàràshoz
2016. júl. 12. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
keress olyan központot (pl. kaáli), ahol kifejezetten a meddőséggel foglalkoznak. egy átlagos nőgyógyász nem tud segíteni, én ezt tapasztaltam. ott is nagyon sok dolgot meg lehet csináltatni tb-re. és tudnak segíteni, mert szakemberek. ha már évek óta próbálkoztok, ne várj tovább! nem az orvos drágasága, hanem a hozzáértése számít és az ilyen központokban szakemberek ülnek, akik akarnak is segíteni, nem csak próbálkoznak különböző gyógyszerekkel. sok sikert!
2016. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Kaálit ajánlom, nekünk ott sikerült az első inszem. Nekem is hasonló problémám volt.
2016. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam őket, kaptam időpontot Megpróbàlkozunk ezzel az intèzettel köszönöm a segìtsèget! 😊
2016. júl. 14. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Oda viszont jó ha megvan az átjárhatósági eredménye. Inszemhez kötelező, nem tudom mikorra mentek, de hogy addig is haladjatok, azt célszerű megcsinálni!
2016. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkèrdeztem, hogy szüksègèt làtjàk e, de azt mondtàk nem kell 😊 Az AMH vizsgàlat kell mèg ès a hüvelykenet vizsgálat. Augusztusra ezek bőven kèsz lesznek. Már most izgulok 😊
2016. júl. 14. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!