A férjek hogy élik meg, amikor nehezen jön a baba?

Figyelt kérdés

Hogy allnak ehhez a ferfiak? A te parod hogy elte meg? Hogy vette a megprobaltatasokat? Tamogatott, vagy nem akarta annyira kivenni a " reszet" az egeszbol? Hajlando volt kivizsgaltatni magat? Es ha kiderult hogy nala volt a problema? Minden erdekelne a temaval kapcsolatban.


A nok mas tema, mert a nok vizsgalatrol vizsgalatra jarnak, tesztelnek, vitamint szednek, homeroznek, naptarban vezetik a termekeny napokat, egy halom dolgot tesznek, megtervezik hogy kb mikor erdemes baba szempontbol egyutt lenni a partnerukkel,...stb



2016. júl. 15. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jött velem a vizsgálatokra,kivizsgáltatra magát.Amikor padlón voltam ő mosott fel.Nála is meg nálam is van gond.De 2 gyereket csak összehoztunk valahogy 😊 Reméljük a 3. Is sikerül hamarosan.
2016. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár mi nem jutottunk el a kivizsgálásokig, bizony volt olyan hogy elkezdte magat hibáztatni hogy biztos benne van a baj azért nem jön a baba. Aztán mielött kétségbeesett volna megfogant a mi kis hercegnőnk. 37+5 hkm
2016. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan támogat, mindig ott volt az orvosnál is. Mindennek utananezett.


Mi a második lombikra készülünk. Felvaltva támogatjuk egymast. Mi együtt csináljuk, máshogy szerintem nem lehet.


Nálunk nincs konkrét gond egyikunkkel se.

2016. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En attol tartok, hogy a ferjem nem fog tamogatni a sajat kivizsgalasaval, vitaminszedessel, meg olyasmivel h idozitsuk az aktusokat peteeres kornyekere, pedig nagy vszinuseggel nehez lesz termeszetes uton teherbe esnem, mert egy korabbi ( nem direkt erre iranyulo vizsgalat szerint) nem tul termekeny.
2016. júl. 16. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az időzített együttlétek nálunk sem mentek. A páromnak nagyon illúzió romboló volt. Ezért sosem hangoztattam, hogy most 'kéne' egyszerűen elcsábítottam és kész. Utána sem mondtam neki, hogy 'na, most a legjobbkor voltunk együtt'. De ez még a megpróbáltatásaink elején volt.

Azóta eltelt 6 év, és a 3. lombikunk előtt vagyunk. Eljön velem a vizsgálatokra, konzultációra, nem ódzkodik semmi őt érintő vizsgálattól, mintaadástól. A beültetés után az egész háztartást viszi helyettem. A sikertelenség után segít talpra állni -pedig neki sem könnyű-; lelket önt belém. A szerelmünk visz minket tovább ezen az úton...

2016. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a volt ferjem egy hazug vol! sok sok evvel ezelott sikerult olyan part kapnom a sorstol hogy mindenben tamogat sot o volt aki feldobta hogy lehetne kozos gyerkoc! nagyon esszuk a dolgot!
2016. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, en is ettol tartok, hogy a parom nem tamogat majd es nem fog elmenni a vizsgalatokra. Mar egy eve probalkozunk es felvetettem az otletet, hogy menjunk orvoshoz, legalabb tudjuk, hogy mi a helyzet...A termekeny napokat en nem szoktam vele kozolni, csak en tudom es kesz...Ti miota probalkoztok? Hany eves vagy? Van mar gyereketek? Nekunk meg nincs, en 37 eves vagyok es ezert eleg nagy a nyomas is nem akarok kifutni az idobol, de a parom ha szoba kerul ez a dolog mindig azt mondja hogy ne idegeskedjek...Amikor meg vettem ovulacios tesztet tiszta ideges lett, hogy az is minek. Drukkolok neked,mint sorstarsamnak, hogy a ferjed tamogasson es mihamarabb jojjon a baba!!!!
2016. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rosszul. Főleg, mivel az volt a diagnózis, hogy vele van valamilyen egészségügyi probléma. Amíg ebben a tudatban volt, nem is jött össze a baba. Sok idő múlva egy nagyon híres orvos rájött, hogy amit több orvos diagnosztizált, az igazából nincs is (!). Ettől nagyon felszabadult és szinte azonnal összejött a baba, aki most három és fél éves.


A megoldáshoz való hozzáállás személyiségtől függ. Mi megbeszéltük, hogy örökbefogadunk babát és jelentkeztünk is örökbefogadásra. (Várólistán voltunk és később még tervezzük.) De hallottam sok olyanról, ahol a férfi erre nem hajlandó és az ötödik lombikot csináltatja végig a feleségével.

2016. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt mindenkinek :)
2016. júl. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!