Clostilbegyt írt fel az orvosom írnátok tapasztalatokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
26napos ciklusom van peteérésem is volt eddig volt egy elhalt terhességem amit művi befejezessel szakítottak meg most ezt írta fel az lenne a kérdésem mivel van peteérésem mennyire esélyes az ikerterhesség mivel most egy babát szeretnénk más gyógyszert nem kaptam, azt mondta a ciklus 3.napjatol reggel este egy szemet kell szedjek
2016. júl. 17. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni.Vagy okoz többes peteérést vagy nem
2016. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez volt a 3. Clostis hónapom, sajnos ez sem sikerült! :( De a gyógyszer nekem segített, szép érett tüszőket 'csinált'

Renélem hamarosan a gólya is kopogtat! :)

2016. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem most van peteérésem csak nem esek teherbe és mást nem írtak ki ezért félek a clostytol mert olvastam hogy ikerterhességet is csinál és mivel nekem érik a petém félek ha többet csinál akkor mi lesz
2016. júl. 17. 19:29
 4/14 ZsZs27 ***** válasza:
Könnyen előfordulhat tőle ikerterhesség. Nekem azért írták fel, mert egyáltalán nem volt peteérésem, 3 hónapig szedtem. Az első hónapban 1 érett tüszőm volt, a másodikban 3, a harmadikban 2. És a harmadik hónapban így ikrekkel lettem terhes. Kicsit túlstimulálhatja a petefészket, az tény. Többek között azért is kell ellenőrizni UH-val, mert akár ciszta is előfordulhat. De hát a hormon tartalmú gyógyszerek ilyenek. Biztos volt oka, hogy a doki ezt írta fel. Férfiaknak is szokták felírni egyébként, úgyhogy alighanem más hatása is van, nem csak a peteérést segíti. Csak nekem ez már 6 éve volt, és nem emlékszem pontosan, de a tájékoztatón talán rajta van.
2016. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ZsZs27 ***** válasza:
Egyébként nem olyan nehéz ám ikrekkel. Mindenesetre következetesebbnek kell lenni, és tudomásul kell venni, hogy az ember nem tud kétfelé szakadni. Nem csak a szülőnek, hanem a gyerekeknek is. Nehéz megemészteni, de azért meg lehet.
2016. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt már egy terhességem sajnos 9hetében megállt a szív azóta meg semmi kapok szerintetek valami gyógyszert ha most sikerül teherbe esnem kB 2het múlva kell meg jönnie és akkor kezdem a gyógyszert
2016. júl. 19. 08:36
 7/14 anonim válasza:
Szia! Na mi lett veled ? Úgy látom hasonló cipőben járunk... én most vagyok az első kúrábán....
2016. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia! Elszedtem a gyógyszert 30-án kell megjonnie de eléggé szokott görcsölni a hasam
2016. aug. 23. 16:05
 9/14 anonim válasza:
Szia! Akkor ma lenne a nemvárt... nekem még van 5 napom addig... "meg jön érzésem van"... meg kis mellfeszülés... ezen kívül semmi... az előző terhességemnél is ilyesmi volt... hát majd látjuk :)
2016. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem két pozitív teszt után erős görcs vérzés ha volt baba akkor elment :(
2016. szept. 1. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!