Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után utrogestan...

Inszemináció után utrogestan hüvelytabletta, de mikor kell elkezdeni, ha inszemkor még nem volt meg a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Tegnap volt inszem és akkor még nem repedt meg a tüsző, de már nagyon feszítette az oldalam. Este valamikor megrepedhetett a tüsző, mert utána már nem fájt, de este még nem mertem használni az utrogestant, nehogy megakadályozza a repedést, ha mégis tévednék. Gondoltam megmérem a hőmet ma reggel és meglátom, de ma még nem volt fent a hőm. azért reggel már használtam az utrogestant biztos ami biztos. De most nem tudom, hoyg nem e későn kezdtem el vagy korán. Nem tudom. Ti hogyan voltatok ezzel?
2016. júl. 23. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, hogy ha elkezdem, akkor nem fog megrepedni, éreztem mèg, hogy feszít, stb. De végül elkezdtem használni, ahogy az orvos mondta, és sikerült is, elsőre! Azzal, hogy 12 órával később kezdted, nem történik semmi, nem ezen fog múlni a siker. Csak biztonságból adják automatikusan, ne izgulj ezen! Drukkolok, hogy sikerüljön! :)
2016. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most már teljesen mindegy... Ha este nem kezdted el, akkor azt már nem lehet pótolni; ha ma reggel elkezdted, akkor már folytatni kell.

Én mindig úgy csináltam, ahogy az orvos mondta: inszem napján estétől kezdtem el. Nem figyeltem magamat és nem latolgattam, hogy megrepedt-e vagy sem...

2016. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Igazából nem mondta a doki, hogy estétől kezdjem. A férjemnek mondta még én felöltöztem, hogy az utrot szedjem reggel este. De ennyi! Köszi a drukkot! Nagy a remény, mert végre volt egy db tüszőm azon az oldalon, ahol szabad a petevezető és férjem eredménye is kiváló volt. Igazából estéhez képest nem volt 12 óra különbség, mert éjjel értem haza a melóból és hajnalban már használtam ,mert akkor meg jöttem melózni.
2016. júl. 23. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem szerdán délelőtt volt az inszem, az utrot pedig csütörtök estétől kellett használnom! Nézték inszem napján is, hogy megrepedt-e, vagy akkor már nem volt UH, csak te érezted úgy, hogy nem repedt meg? 1-es voltam.
2016. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézték igen és még nem volt megrepedve, nem is örült neki a doki, de mondta, hogy bármelyik percben megrepedhet. aztán pár óra múlva már repedt is. Legalábbis sztem, mert utána már nem akart szétszakadni az oldalam. Köszi a választ.
2016. júl. 23. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kedden volt inszem és szerda reggel kezdtem el használni az Utrot. Nekem se mondták, hogy mikor kezdjem el, így úgy voltam vele, hogy másnap reggel kezdem a napi 3X1-et.

Sok sikert! Első inszem? Nekem igen :)

2016. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen első inszem. Nagyon is a remények!!! aztán majd meglátjuk. Szurkolok neked!!!
2016. júl. 23. 18:02
 8/9 A kérdező kommentje:
*nagyok is
2016. júl. 23. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Régi a kérdés, de hátha :-)

Első inszem után vagyok. Utrogestan hüvelykúpot kaptam, 3x1-et. Inszem másnapjától kezdtem el használni, de a tesztelés napjáig nem lesz elég...ugyanis 30 szemes és 14.napon lenne érdemes tesztelni.

4 nap alatt lehet probléma abból ha nem használom vagy írássak fel másik dobozzal vagy teszteljek előbb?

2021. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!