Mit jelent, hogy a jobb petefészekben 2 tüsző ábrázolódik? Akkor még nem volt peteérés, tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Clostibegyt kúrán voltam a hónapban. Most vagyok félidős! Tegnap a sűrgőségin kötöttem ki, mert annyira szúrt a petefészkem!Azt mondták a Closty miatt van, de nincs túlstimulálva, teljesen rendben van minden (7órán keresztül ott voltam)Alaposan megvizsgáltak!

Azt írták, félidős fájdalom a Closty kúra miatt, és jobb petefészekben 2 tüsző ábrázolódik!

Most akkor ezt úgy kell értenem, hogy félidős vagyok peteérésem van? vagy nem repedt meg a tüsző még?

Köszönöm


2016. ápr. 6. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most vagy ovu előtt. Most húzzatok bele apával! ;)
2016. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Huu nagyon köszönöm :)

Csak azt nem értettem, hogy tegnap reggel jelzett az ovuteszt hogy most van peteérés. Edte meg ezt írták a papírra!

Ezek szerint a teszt hazudott

2016. ápr. 6. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuteszt nem az jelzi, hogy most van ovuláció, hanem hogy nő a szervezetben az LH hormon szintje, amitől növekszik a tüsző és végül majd megreped. Magát a repedést nem mutatja a teszt.
2016. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg nem tudtam. Nagyon köszönöm! Hát akkor a napokban kell hajrázni :)
2016. ápr. 6. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hormon kezelés alatt felesleges ovu tesztelni.
2016. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem az orvos mondta kifejezetten, hogy kövessem egész hónapban, mindent jegyzeteljek! Figyeljem mikor lesz ovu!

Most már semmit nem értek :(

2016. ápr. 6. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor hülyeséget mondott. A clostytól borul a hormonháztatásod. Az lh teszt egy bizonyos lh szint felett pozi lesz, de clostynál alapból emelkedettek lehetnek az értékek. Miért kellet a closty?
2016. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Babát szeretnénk!

Rendszertelen ciklus, köztes vérzés, peteérés hiánya, vagy rossz minősége.

Erre kaptam a clostyt

2016. ápr. 6. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek mi az oka? Harmadik napi hormonsorod milyen? Terheléses cukor és inzulinvizsgálatod?
2016. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy az orvos hulyeseget mondott

Hasznos infokat kaphat ha figyeli ilyenkor is. Hogy hogyan Reagan a szervzet... De egy ket ember okosabb par orvosnal :) johet a lepontozas de sztem orvos. Nem hiaba

2016. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!