Szerintetek sikerult?

Figyelt kérdés
julius 19-25 kozott volt termekeny idoszakom. Applikacio szerint. Altalaban ulni szokott. De most epp akkor keszultunk a nyaralasra, ugyhogy nem figyeltem magam annyira. 21-en voltunk egyutt... 24-en mutatja az ovut... A kisfiunkat is ez szerint hoztuk ossze. Bar nem emlekszem mely napokon
2016. aug. 2. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nappal az ovu előtt szerintem kicsit korai a sikerhez, de nincs kizárva semmi. Viszont ez már 2 hete volt, pont aktuális a mensi vagy elmaradása, szóval most már ki fog derülni.
2016. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mikor volt az ovum. Ez csak az applikacio szerint. Utana utaztunk, stb. Nem figyeltem magam... olyankor erosebb folyasom szokott lenni, meg gorcsok. Tegnap teszteltem, nagyon nagyon halvany csik volt. Parom is latta. Es nagyon durvan rosszul vagyok. Pont mint a fiammal. Csak vele 1-2 hettel kesobb volt ez
2016. aug. 4. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ott a csik, akkor terhes vagy! Gratulalok :)
2016. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma mar szepen lathato a csik :)
2016. aug. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!