Miskolcon melyik orvost ajánljátok teherbeesési probléma esetén?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok.3 éve sikertelenül próbálkozunk. Páromat már vizsgálták minden rendben. Nekem csak általános vizsgálataim voltak: ultrahangos ciklus követés, hőmérőztem 1 éven át, minden hónapban tökéletes görbéim voltak.Az orvos mindenre azt mondta hogy olyan mint a nagykönyvben meg van írva. Óraműpontos ciklus minden hónapban, peteérés, ovuláció szintúgy mindig pontos volt. Soha fogamzásgátlót nem szedtem. Tudom most már komolyabban kell utána járni. Első körben petevezeték átjárhatósági. Ezért is érdekelne hogy tud e jó orvost valaki Miskolcon. Köszönöm előre is!

2016. aug. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A Semmmelweis azülészet földszintjén van a meddőségi Sikó László és Fenesi foglalkoznak ezzel. Oda kérj időpontot.
2016. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat! utána olvastam a Sikó doktor úrnak és jókat írnak róla. Szerintem az ő magánrendelésére fogok bejelentkezni. Sajnos eléggé be van táblázva ahogy néztem, csak augusztus végére van szabad időpontja.
2016. aug. 5. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg a stílusától néha mogorva. Sok sikert kívánok.
2016. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia! mi is probalkoztunk 8, 9 honapig nem tortent semmi, en 34 eves vagyok es elmentem egy bioboltba ahol van egy kedves ismerosom es o ajanlotta kifejezetten a mehpempot! vettem egy havi adagot, 10 ezer ftba kerul egyebkent es kovetkezo honapban teherbe estem. persze lehet a csillagok alalsa, a joisten, stb de en nagy jelentoseget tulajdonitok neki mindenesetre. nem kell orvostol orvosig jarni mert csak magadat stresszeled szerintem vegyel egy adag mehpempot es nezd meg mi lesz:) sok sikert!!!
2016. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ismerem a méhpempőt. egyszer meg is rendeltem de nem próbáltam ki, addig állt a hűtőben míg megromlott. Nem próbáltam ki mert azt írták, hogy akinek rendben van a ciklusa és hormonjai arra lehet hogy nem lesz jó hatással, lehet hogy felborítja a ciklust. Sőt peteérésem is jó minden hónapban. Nálam ezek rendeben vannak ezért nem mertem kipróbálni.

Nagy valószínűséggel nekem a petevezetékeim vannak elzáródva, mert tényleg mindent eddig rendben találtak és ezt javasolták hogy csináltassam meg.

Örülök hogy nekem sikerült. Rendbe voltak egyébként a hormonjaid? ciklusod pontos volt?

2016. aug. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!