Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzasgatlot szedek masfel...

Fogamzasgatlot szedek masfel eve. A menzeszem 3 nap mulva esedekes.1 szemet kihagytam a bogyobol. Voltunk egyutt a parommal kozepidoben. Menzesz elott 3 nappal felment a hom 37,4-re, aztan este akkorat szurt az alhasamba, hogy megijedtem. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ma volt hőemelkedésed, és ma szúrt a hasad?

Ezek inkább annak a jelei, hogy meg fog jönni, de egyébként igen, fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni, még akkor is, ha minden szemet időben beveszel. De amíg nem késik, addig felesleges bármin is aggódni.

2016. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mikor hagytad ki a bogyót? Ha középidő után pár nappal, és középidőben voltatok együtt utoljára, akkor nem hinném, hogy félned kellene. Lehet, hogy most volt tüszőrepedésed a kihagyott bogyó utóhatásaként, de abból nem lesz baba, ha a következő levél megkezdéséig kiegészítő védekezést alkalmaztok (leginkább óvszer). És így tegyél akkor is, ha a jövőben kimarad egy szem bogyó.
2016. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a 21-ből a 13.ik szemet hagytam ki és utána voltunk együtt.. közti vérzésem is van már 13 napja. középidőtől számolva.

a 15. napon 37, rá egy napra 37,1.

Köszönöm a válaszokat. majd kiderül. Pl. most is szúrkál a hasam alja.. nagyon. de van menzesz előérzetem is. Nem tudom. Ilyen soha nem volt még velem.

2016. aug. 9. 12:43
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Akkor a lehető legrosszabbkor voltatok együtt... Szerintem vegyél tesztet, és ha nem jön meg a megvonásos, vagy eltelt a két hét az aktus óta, akkor tesztelj.
2016. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben, várok egy kicsit, és vasárnap, ha addig sem jön meg, tesztelek.

még mindig 37 a hőm.

2016. aug. 10. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj.... én volt ,hogy 2-3 napokat felejtettem el :$ de semmi nem lett belőle. 8-9évig szedtem. Mar van annyi a szervezetedben ,hogy ha egy két napot kihagysz nem fog történni semmi! Én már násfél éve nem szedem... babát szeretnénk ,de még mindig semmi .
2016. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt, hogy 4 napot is kihagytam 2x is :D de akkor nem volt semmiféle barnázás. de ez a közti vérzés, (nem a megvonásos) középidőtől még ma is tart.. ezért félek, hogy nem védett volna már a gyógyszer ebben a ciklusban?
2016. aug. 11. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kivsit megkeveredett a szervezeted. De a terhesseg szerintem kizárt!
2016. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem, köszönom a válaszokat :)
2016. aug. 12. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!