Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET után 6 nappal semmit nem...

ET után 6 nappal semmit nem érzem. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sem hasszurka, sem mellfeszülés... Mindenhol olvastam, hogy ilyenkor ezeket érezte az akinek sikerült... Elkeseredtem...
2015. júl. 14. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 Diana901 ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el!! Én sem éreztem semmit sem,és ET+12nappal mégis pozitiv lett a tesztem,pedig ET+8 nappal ugy megfáztam mint a kutya! Kitartás!!!
2015. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
Te is csütörtökön? :) en se mondhatom h barmit erzek. Azt hiszem inkább csak az ideg dolgozik bennem. :) mi 5 naposat kaptunk. Te?
2015. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Nekem pénteken volt és egy 3 napos embriòt kaptam vissza. Kedves 2. Vàlaszolò, akkor neked nagyobb esélyed van.
2015. júl. 15. 12:09
 4/69 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagyobb? Mi fagyibabat kaptunk. Azt hiszem ott kisebb az esely nem? Mikor tervezel tesztelni? :)
2015. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Azért 5 napos az 5 napos... A sikeres lombiknàl teszt nélkül mentem vérvételre, de most mivel ilyen csekêly az esély lehet tesztelek. Ha a 14. napon negatív , akkor abba kell hagynom az Utro-t, majd vérzés utàn fog.gàtlò (mert amùgy nincs vérzésem PCO miatt), és utàna fagyi babàk ( még az előző lombikròl sikerült fagyasztani). Csak kérdés, hogy felébrednek e...?
2015. júl. 15. 19:22
 6/69 anonim ***** válasza:
Volt egy sikeres lombik es nem az akkori fagyikat kerted vissza? Nekünk is volt egy sikeres lombik. Most a tesora hajtunk. 😊 érdekes, semmivel nem viselem jobban a várakozást mint akkor...
2015. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Én sem, sőt.... Ott tényleg minden esély megvolt, itt most meg hátrányban voltunk a rosszul sikerült stimu és éretlen petesejtek miatt...

Te mikor tesztelsz?

2015. júl. 15. 21:43
 8/69 anonim ***** válasza:
Ma reggel teszteltem. Szombatra nem varom. Tudom korai de nem birtam. Ez negatív :( nem értem miért parazok jobban? Megkerdezhetem miert nem a fagyikat kerted?
2015. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 Diana901 ***** válasza:
Hanyadik napon vagy? 12.elött kár is tesztelgetni!
2015. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Azért nem a fagyikat kértük vissza, mert a munkàmban most szünet van és volt több időnk. A sikeres lombik 2011-ben volt , ott még 2 sítàboros van, és van egy 2010-es sikertelen lombikbòl 3 fagyasztott embriò. Ők a "rosszabb, régebbi" típusù eljàràssal lettek fagyasztva, aninek jòval kevesebb az esélye, mint a maiknak. Ezért.

Picit koràn teszteltél!!!! Ez még simàn lehet +!!!!!!! 😊

Én most vagyok a beülti utàni 6. napon. Jòl gondolom, hogy a beültetés napja még nem szàmít bele?

Te érzel vmit? Mert én semmit az ég vilàgon 😕

2015. júl. 16. 14:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!