Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Luna26 kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a trimeszterrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már hosszas probálkozás után nem tudom még mi jöhetne szóba..ezért elkeztem szedni a trimeszter 1-t.. sok jót olvastam róla de a negatív oldaláról nem ismerem még.. mennyire hihetek benne?a másik kérdésem hogy mitől lehet pecsételö vérzésem egy héttel nem várt mensi elött? (épp hogy annyi van hogy a tisztaságit látszik..nem viszket nem csíp hogy hasonló)

2016. aug. 11. 08:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok 3 hete szedem èn is,gondoltam veszteni valom nincs vele hiszen csak vitamin;)a facebookos Trimeszter oldal nekem is sántitott valami mert gyanus volt egy kicsit.De nem érdekel mert mindenbe kapaszkodok ami segithet,2 ève probàkozunk a babával,minden kivizsgálás meg vol.Van 1 enyhe Inzulinrezisztenciàm amire szedem a Meckloformint,bizunk benne hogy nekünk is segit ez a bogyo;)mindenkinek sok sikert kivànok,KÉRDEZŐ:arra nem gondoltál hogy beàgyazodási vèrzès volt?
2016. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem sajnos volt egy vetélésem, nem fejlődött a baba :( a műtét után találtam rá a trimeszterre 2 hónapja szedtem mikor pozitív lett a teszt, most minden rendben van a picivel és 8 hetesek vagyunk :) sok sikert nektek :)
2016. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Abban reménykedtem hogy beágyazodás mert hol elmult az a csipp csepp hol vissza tért de nagyon minimális volt 08.07 től szorakozott velem..aztán tegnap erősebb lett és a nap végére megjött..ezekért vagyok bizonytalan kalkulátort használok de nem ugy jött meg 08.14re nem vártam..szóval ezek a sok kis apróságok csinálnak ki teljesen összezevar..ami fura még hogy nem fáj a hasam pedig az első napokban szokott de lehet hogy csak a bogyó miatt..
2016. aug. 12. 07:06
 14/33 anonim ***** válasza:

Vagy progeszteron hiányod van vagy a prolaktinod nem jó. Valószínű a stresszes élettől túl magas a ptolajtinod. Ami gátólja a teherbeesest és a beágyazódast.(nekem már vagy 3-4 kémiai terhességem volt) Egy éve van pecsételő vérzesem.. azt hittem progi hiány. Elküldtek 3ik és 21ik napi vervételre és ott kiderült hogy a prolaktinom a duplaja a megengedett értéknek ami nagyon nem jó!

Én volt hogy 8 nappal előbb már pecsételtem. Most megpróbaltuk a Premens tablettát..... az egy vén nélkül kapható barátcserjés tabletta nem rossz ,de ki fogom harcolni a rendes gyógyszert rá ami a bromocriptin. Segíti a peteérest is és a prolaktint is csökkenti. Ezt a premenst 3 hónapja szedem. De most már csak 2 napot pecsételtem azt is alig!

De mar egy éve próválkozunk és nagyon fogy a türelmem:/

Trimeszter....... fél évig szedtem. Semmit ,Semmit nem segített. Aláírom ,hogy jó , de nem mindenkinek! Facebookon persze csak a jókat írják mivel az az oldal csak a pozitív dolgokról szól. De sajnos vannak akiknek nagyon nem vált be és csak az ígyis rossz ciklusukat tette még rosszabbá. De egy próbát megér mindenképp! Én már nem szedem.

Sok sikert!

2016. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hormon vizsgálatokra járok a párom most fog elmenni sperma vizsgálatra..vettem barátcserje kapszulát de fel kellett függeaztenem mert felboritotta a vérképem..
2016. aug. 12. 08:20
 16/33 anonim ***** válasza:
A premens teljesen más mint a sima baratcserje kapszula amit bio voltba lehet kapni. Az nekem se volt jó.
2016. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
És mennyi az ára?
2016. aug. 12. 21:08
 18/33 anonim ***** válasza:
Huu.... nem drágább sokkal mint a baratcserje sőt. Én a zafír baratcserjét szedtem az 4300 ft volt a Premens meg 3000 körül.
2016. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ha végre eltudok menni a dokihoz megkérdrzem hogy érdemes e vagy hogy nem e ártok vele ha elkezdem szedni..
2016. aug. 13. 17:25
 20/33 A kérdező kommentje:
Ma estére elmult vagyis azt hiszem..mert alig volt valami amikor csereltem volna..ezért csak tisztaságinál maradtam..akkor lecsökken 1-3 napra, a pecsételést nem kell beleszámitani úgye? Amit még észrevettem hogy nem voltak nagyobb tarabok..
2016. aug. 13. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!