Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mik a tapasztalatok a hosszas...

Judit2310 kérdése:

Mik a tapasztalatok a hosszas hüvelyfertőzéses küzdelem után?

Figyelt kérdés
Azon nők közé tartozom,akik hosszan küzdöttek a hüvelyfertőzéssel mire túl lettek rajta,mert valamiért mindig visszatért.Az érdekelne hogy akik ugyanebben a cipőben jártak sikerült kisbabát szülniük!? Mint mondtam hosszan küzdöttem a gondommal,de a menstruációm mindvégig rendszeres volt ettől függetlenül.Volt hogy 1-2 nappal előbb jön a vártnál,de van hogy pontosan 28 napra érkezik.Mindig kihúzom vele a négy napot viszont ettől még van bennem félelem hogy a hosszas küzdelem,esetleg számottevő mértékben roncsolta a szerveim.Elfogok menni orvoshoz,de addig is érdekelnének a véleményeitek.Várom és köszönöm válaszaitok.
2016. jún. 17. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív történetem van: Az 1. próbálkozós hónapban összejött a baba, és a terhesség alatt nem volt fertőzésem. (Ja, és nekem még a menstruációm se pontos). Nem tudom megjósolni, nálad hogy alakul majd, de a legjobbakat kívánom!
2016. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 6 éve folyamatosan volt évente 2-6 alkalommal vmilyen fertőzésem. Most 36 hetes kismama vagyok, a terhességem előtti 1,5 évben viszont elkezdtem használni a protexin gynophilus hüvelykapszulát. Kb. hetente, kéthetente feltettem egyet vagy volt hogy szeretkezés után, sőt most a terhesség alatt is használom (természetesen a dokival egyeztetve), és nekem csak pozitív tapasztalataim vannak vele. Mióta rendszeresen használom, azóta egyetlen egyszer, a terhesség 17. hete körül kaptam egy 3 kúpos kezelést gombás fertőzés miatt, és ennyi. A teherbeesés sem volt nehéz, 2. próbálkozós hónapban összejött.
2016. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!