Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek sokáig nem jött össze...

Akiknek sokáig nem jött össze a baba, és végül sikerült, azoknak mi volt az, ami segített?

Figyelt kérdés

#babavárás #meddőség kezelése #termékenység fokozása
2016. aug. 15. 07:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
4. Clostis hónap. Ma teszteltem pozitívat :)
2016. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak gratulálok!!! :) Én 3 hónap Closti után feladtam, mert már nem hittem, hogy segít. Most Aviva tornázok, és talpreflexológushoz járok. A ciklusom így jobban rendeződik, mint hormonokkal, de nem vagyunk egyformák. Örülök, hogy sikerült!!!
2016. aug. 17. 12:50
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! :)

A dokim nekem is még 3 kúrát ajánlott többet már nem! Szeremcsére sikerült, remélem minden rendben lesz!

Nálatok mi a következő lépés?

Én azt mondom még egy Clostis kúrát vállalj be persze ha eddig nem okozott gondot és a dokid engedélyezi :)

2016. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rozsee válasza:
100%
Merkformin XL 750 szedése után egyből, előtte kb két évig nem sikerült... 750 mg-osból kétszer egy felet
2016. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lemondás, nem görcsöltem már rá, és Halolaj, B6, B12 vitamin!
2016. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!