Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Baratcserje kapszulat hogyan...

Baratcserje kapszulat hogyan kellszedni?

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy csak ciklus masodik feletol napi 1

koszi a valaszokat



2016. aug. 20. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen a ciklus 2. felétől kell szedni,ha alacsony a progeszteron szinted (a barátcserje segíthet pótolni), vagy ha rendszertelen a menstruációd.

Ha 350 mg barátcserje kivonatot tartalmaz a kapszulád, szedhetsz napi 2-t nyugodtan. :)

2016. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!
2016. aug. 20. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem így tudom és nem is így szedtem. Ciklus első napjától szedtem, kivonattól függően 1-2 szemet kell. Én folyamatosan szedtem, mivel 3 hónapos kúrát javasoltak. Ehelyett mondjuk első hónapban összejött és a pozi teszt esetén kell abbahagyni.

Üdv,

24 hkm

2016. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a cél, hogy beálljon a természetes hormon-egyensúly, akkor elsőre lehet folyamatosan szedni a ciklus kezdetétől. Ha már túl vagy a 3 hónapos kúrán, de még nincs eredmény, akkor a progeszteron-termelés megtámogatására érdemes a ciklusok második felében még ismét szedni, akkor már elég napi 1 is.
2016. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma vettem és a gyógynövény boltba azt mondták este 9-11 közt érdemes bevenni a hőháztartás miatt a szervórát figyelembe véve 2 szemet. 28-38 naposak a ciklusaim de átlagba 31. Valamint babát tervezünk és pozitív tapasztalatokat hallottam, olvastam.
2016. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!