Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges így is a terhesség?

Buzár Imola Szonja kérdése:

Lehetséges így is a terhesség?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja próbálunk egy picit összehozni. A legutolsó hónapban kipróbáltuk, hogy csak két naponta szeretkezünk. Azt hittem összejött. Egy hétig nem jött meg. Csináltam tesztet. Az egyik csík elég halvány lett, de két csík volt. Most még is vérzek. Máskor soha sem késett. Így is lehetséges, hogy gyermeket várunk?
2016. aug. 21. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És szerintem ezt te is tudod.

2016. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ha késett egy hetet és pozi teszted volt, lehetséges, hogy van/volt baba, csak nem jól tapadt meg és elment, de az is lehet, hogy terhesség mellett is megjön még. Viszont ezt csak doki tudja biztosra mondani. Én a tesztnek hinnék, de persze nem csak egynek, hanem csinálnék másikakat, emellett pedig bejelentkeznék dokihoz!

Drukkolok!

2016. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyanùs, hogy kèmiai terhessèg!

Elmennèk dokihoz , ha elmúlt!

Aztan erdemes lenne E vitamint vagy Trimszesztert szednI. Nameg alap kivizsgalas sem artana. Persze a legegèszsègesebb nő is elvetèlhet vagy lehet kèmiai terhessège de erdemes. :)

2016. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a vérzésed. Ha rendes, erős, akkor vagy képzelted a 2. csíkot, vagy nem tapadt meg rendesen. Ha csak pecsételgetsz, akkor még lehet baba. Miért nem csinálsz egy újabb tesztet?
2016. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!