Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » HALLOTTATOK MÁR OLYAT, H...

HALLOTTATOK MÁR OLYAT, H szülés után, mikor varr össze a doki, akkor "szűkebbre" varrjon, hogy jobb legyen utána a sex?

Figyelt kérdés
Én még csak most, most mondta egy ismerősöm, hogy én kérem e...
2009. nov. 20. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

valami rémlik, mintha olvastam volna...

de nem hiszem, hogy ez kívánságműsor.

egyébként én szűkebb lettem kicsit :)

2009. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Még nem halottam, de mivel most készülök szülésre, majd megkérem a dokit, hátha megteszi :-)
2009. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még csak viccben hallottam, a férjem ezzel poénkodott tegnap:-)


35 hetes km

2009. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel a mondattal csak az a baj hogy a hüvely szülés után egy hatalmasra tágult, lógó húsdarab. A vágás olló ejtette seb, amit a szülész könnyedén felismer az éles sebszélekről. A szakadás meg vérzik mint a fene,így az is jól felismerhető a varrás során. Na de hogy ki milyen szűk, vagy tág volt szülés előtt azt csak az tudhatja aki előtte is ismerte a terepet. Mert aki összevarrja az az anatómiai egységet állítja helyre és nincs is könnyű dolga miután a hüvelyen megszülető kisbaba sokszorosa egy pénisznek, tehát igencsak nehéz lenne szűkebbre vagy tágabbra venni.

Szülés után ha regenerálódott a hüvely és minden visszahúzódott akkor lehet plasztikázni akár szűkebbre is, de lehet tornagyakorlatokkal tökéletesen edzésbe hozni és szülés után is jól működik majd.

2009. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről. Én úgy tudom, minden szövetet az eredeti helyére illesztenek vissza és úgy varrnak össze, ez nekem logikus is. Mivel én elég sok helyen szakadtam (a végén nagyon gyorsan indult kifelé a babó), kb. 45 percig stoppolt a dokim, de nagyon jó munkát végzett, kb. 4,5 hét múlva az első szexnél semmi fájdalmat nem éreztem és ennek nagyon örültem. Szerintem a szűkítés az egy plasztikázással ér fel, nem tudom, hogy hogyan forrna össze, ha nem az eredeti helyére teszik vissza a sebszéleket. Ettől függetlenül nem mondom, hogy lehetetlen, csak nekem nehéz elképzelni :)
2009. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
20:02- hát kb. én is úgy gondoltam ahogy írtad, bár én nem tudtam ilyen szakszerűen kifejezni. :) (20:07 voltam.)
2009. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem,hogy túlestem a szülésen, nemhogy még a dokit kérni, hogy varrjon. Egyébként is baromira fáj, amikor varrnak, jobb ha tisztában van vele, aki nem szült. Engem 40 percig stoppolt a doki, mert kívűl is repedtem+vágott és még belül is szakadtam 3 helyen, így alig vártam hogy végezzen, nagyon fájt. Mivel varrás közben szúrja folyamatosan a lidokaint a doki, így gyakorlatilag akkor még nem hat, csak mire befejezi, hogy legalább tudj pihenni.

Ha meg ügyeletesnél szülsz, ő összeölt és már megy a következő szülő nőnek segíteni, nem kívánság varrást csinál.


7hetes baba anyukája

2009. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
A párom exét ugy varrták össze.
2009. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy a doki érdeme-e, de én az első szülés után érezhetően szűkebb lettem.

a második szülés nemrég volt, még nem tudom, hogy "dolgozott" az orvos. :-)

2009. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a szöveget általában a tréfás kedvű szülészek szokták mondani, meg azt is, hogy esetleg milyen mintát kérsz rá..nálunk a matyó és a kalocsai a duma:)) Persze hogy eltereljék a figyelmedet, próbálnak valamivel poénkodni. Ez nem komoly dolog. Nekem amikor készen volt, megjegyezte, reméli a férjem nem fog rá panaszkodni.. hát, nem volt kedven nevetni:(
2009. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!