Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem esek teherbe, többszöri...

Nem esek teherbe, többszöri probálkozás után. Mit tegyek? Esetleg a vérvizsgálat kimutathatja h mi is a probléma?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál de nem mondott semmi problèmát.
2016. aug. 31. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? Egy év utan szoktak vizsgálatra küldeni, addig nincs mit nezni. Viszont arrol, hogy milyen vizsgálatok szükségesek, rengeteget lehet olvasni a neten. Írd be a keresőbe.
2016. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már lassa több mint 4 hónapja.
2016. aug. 31. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év múlva sem jön össze térj vissza rá, addig szerintem feleseleges aggódni.
2016. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

4 hónap nem gáz még!!!!

1 év után szokott elküldeni vizsgálatokra.

Nyugi. Ne görcsölj rá. :)

2016. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet az a problèma,hogy tulságosan szeretnènk már babát. Köszönöm a biztatást
2016. aug. 31. 12:21
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Biztos azért érzed így mert már nagyon szeretnél babát.Ha 1 év múlva se sikerül akkor fordulj orvoshoz.


Mi 5 éve vagyunk ebben műtétek vérvételek hegye.Inszem lombik ismét vizsgálatok.

Nálam vannak próblémák.


Ezért azt gondolom saját tapasztalatomból,hogy élvezétek a pillanatot amikor együtt lehetek amennyiszer csak lehet és ne foglalkozz semmi mással.Meg lesz a gyümölcse.

2016. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Minden hónap egy ujabb lehetősèg. Már a nem várt mensi előtt bestresszelek :-( igazából már èn is voltam vèrvizsgálaton de az orvos szerint minden rendben. Lehet a párommal van gond. De ilyenre mèg gondolni sem merek.

Drukkolok nektek

2016. aug. 31. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4hónap még semmi.Ne stresszelj Ennyire.
2016. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne várj sokat!

Kérj a nőgyógyászodtól hormonvizsgálatra beutalót. Menstruáció 3-5. és 21-22. napján kell elmenni.

Továbbá nézess D-vitamin szintet is. ( Nem fizeti a TB, 3.500 Ft.)


Általános vérkép nem mutatja ki, hogy mi is a probléma. ( Ha súlyos betegséged van, csak az látszik a vérképen)


Addig is: pihenj sokat. Októbertől kezdj el szedni D-vitamint, vagy ha nem napozol sokat, akkor most is elkezdheted.

D-vitamin alacsony szintje esetén például nehezen lehet teherbe esni.


Mit tegyél: Ne ess kétségbe, és ne görcsölj rá.

Kérd meg a dokid, hogy nézze meg a tüszőidet ciklus félidejében,megfelelően növekednek-e stb.


Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne várjatok egy évig. Ha 1, maximum 3 hónap után nem lesz kétcsíkos a teszt, akkor járjatok utána.

2016. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mi 9 hónapja próbálkozunk nem mar van előző kapcsolatombol egy 6 éves kisfiam! Mindig próbálunk időben együtt lenni! Időzítunk! Mindenhol azt olvasom , h egy évet minden képi várni kell! De minden hónap egyre nehezebb! Most vagyok mensi előtt 4 nappal! Mellem picit érzékeny ,

Nagyon fáradtnak , lustának érzem magam! Tegnap színtelen vizes folyosón volt, ma mar sárga krémes ! Szagtalan! Este volt egy elég hosszú alhasi görcs! Lehet h most összejött ? Vagy mégsem ? Kerek tőletek válaszokat , vagy aki hasonló helyzetben van! Koszi

2016. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!