Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Augusztus 17. HyCoSyn voltam,...

Augusztus 17. HyCoSyn voltam, ezen a napon csináltak a férjemnél sperma vizsgálatot,18M/ml lett. Nálam minden szupi, lehetséges, h Spontán teherbe estem?

Figyelt kérdés
2 ève próbálkozunk nálam minden ok,a fèrjemnèl március ban heregyulladást diag.tak, azèrt kellett a HyCoSy,h inszemhez tudjanak csinálni,de most olyan más 4 nap múlva nem várom s úgy szurkálnák a petefèszkem mint amikor pè m van, s olyan mintha "fázna" a bimbóm.

#Teherbeesèsi probléma
2016. szept. 5. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Most Meg elkezdtem szèdülni.
2016. szept. 5. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:
hat érdemben nem nagyon tudok sajnos hozzászólni de lehet h pont most, hogy teljesen elengedtétek magatokat és hagytatok fel az állandó babára gondolással sikerült összehozni :) Ne éld bele magad, nehogy csalódás legyen megint a vége de én drukkolok neked nagyon :) majd írd meg kérlek hogy mi lett :)
2016. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó szavakat, nagyon jól esik!😃 Sajnos nem tudok különbséget tenni a pozitív hozzáállás ès a " beleèlès" között, illetve a negatív gondolatok ès a " lemondás" közt! Nem tudok reálisan gondolkodni.

Megtavarodtam ma is ébredési hőm 36,4°, rá egy órára 37,1°, azèrt mèrtem mert hőhullámaim vannak. Szórakoznak velem fentről😃

Minden jót kívánok

2016. szept. 7. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyed rendben van? Amiatt szokott lenni hőhullám.
2016. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen velem minden rendben van! 3 x teljesen kivizsgáltak! Férjemnek nem jó a spermája
2016. szept. 7. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
elsö vagyok: Drukkolok neked nagyon. majd írd meg azért kérlek hogy mi lett veled :)
2016. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp megírom!!😃
2016. szept. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!