Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt e valaki hasonló helyzetb...

Sacko91 kérdése:

Volt e valaki hasonló helyzetben és hogy sikerült kilábalnia?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve volt egy méhen kìvüli terhességem ami folytán a jobb oldali petevezetőt eltávolították. A bal oldalival viszont 1 év negatìv terhességi teszt után voltam egy vizsgálaton (méh átfúváson ) ahol azt látta az orvos hogy vékonyabb illetve kanyargósabb a kelleténél ,azt mondta hogy 90% ban egy ilyen vizsgálat segíteni szokott a teherbeesési problémákon nos én a szűk 10 % ba esem ennek 1 éve és semmi változás :/ immáron 2 éve nem sikerül a baba project . Egyébként 1 éve kb nagyon erős vérzésem és görcseim szoktak lenni amivel többszörös orvosi vizsgálatra mentem el de eddig semmi információt nem adtak számomra :( Tegnap végre voltam olyan magánorvosnál aki elkzdett végre foglalkozni velem és elküldött elsősorban hormon vizsgálatra ha az negatív akkor tovább megy...A kérdésem hogy volt vagy van e valaki hasonló cipőben ? Volt akinek sikerült a baba és ha igen milyen módszerrel ? Válaszotokat előre is köszönöm ! 25L

2016. szept. 9. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
miért nem mész lombikra?
2016. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert egyenlőre szeretném kivizsgáltatni hogy van e esetlegesen felmerülő probléma pl hormonszint,belső fertőzés stb mert voltam azóta nőgyógynál és elküldött hormon vizsgálatra és ha az nincs rendben akkor kezeli és meglátjuk ... ha rendben van akkor további vizsgálatra küld ... szeretnék még időt hagyni magamnak mive jelenleg kicsit problémák is adóttak a magánéletemben is sajnos .... Köszönöm egyébként a válaszod ! :)
2016. szept. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!