Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Apró praktikák a babásodáshoz?

Apró praktikák a babásodáshoz?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy megosztom veletek röviden, hogy mi történt velem.


Elméletileg egészségesek vagyunk a férjemmel, bár nekem a ciklusom kicsit kusza volt. 29-42 nap között jött meg.

Fiatalok sem vagyunk, bőven 30 fölött járunk. És nem jött a baba. Nem mondom, hogy évek óta, de ilyenkor minden hónap egy évnek tűnik.


Az alap volt, hogy se cigi, se pia, viszont szedtem a vitaminokat és a folsavat. Aztán még mindig sehol a baba.


Na és akkor jött a méhpempő, ami rögtön beállította 31 naposra a ciklusomat, és a hőgörbémen jól látható volt az ovu napja.


Mellette pedig elkezdtem egy stresszoldó és termékenység javító jógát. Nem Aviva, meg hasonló, hanem sima jóga, amit a You tube-on is meg lehet találni. 6 féle pózt használtam, és nem nehéz, sőt... néha el is aludtam közben. :)


Májusban kezdtem a méhpempő+jóga kombót, és júliusban megfogant a babám.


Remélem lesz, akinek egy picit is tudtam segíteni. :)


5 hkm


2014. aug. 12. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez a jóga azon túl, hogy stresszoldó, javítja a méh, petefészkek, hüvely energia- és vérellátását, javítja a hormonháztartást, és ellazít.


És kihagytam a magnéziumot, ami lazítja a méhfalat, és segíti a beágyazódást. Ez főleg akkor fontos, ha valaki stresszes.

2014. aug. 12. 11:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük, Emese.
2014. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Beírtam a youtube-on a keresőbe, de nem találtam ezt a jógát. Belinkelnéd, légyszi?

Köszi

2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár ennyin múlna!

Szerintem 100-ból kb. 3 nőn segítettél most, de azért köszi!

2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írd meg légyszi a pontos elérhetőségét a jógának
2014. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves #4, és ha nincs szervi baj, akkor lehet, hogy éppen ez segíthet. És ha ezerből egynek segít, én már akkor is örülök, hogy valakinek segíthettem.


Kedves többiek, írjátok be a You Tube-ba, hogy "fertility yoga".


Itt vannak az alap pózok:

[link]


Én napi egy órát csináltam, relax zenére. az is van You Tube-on. (Relaxing music)

2014. aug. 12. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi! :)
2014. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! A csodás méhpempő. Nekünk is az segített. 4évig nem estem teherbe pedig nem védekeztünk.

Aztán szedtük a párommal jó egy hónapig v 2 és teherbe estem. Sajnos a mi babánk el ment a 10. héten így missed ab lett.

Gratulálok a kisbabádhoz!

2014. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ezt miért kérdésként írod? Kíváncsi vagy valamire?
2014. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert ha nem teszek kérdőjelet a végére, akkor nem tudom kiírni ide.

És azért ide akartam kiírni, mert itt nagyon sok olyan hölgy megfordul, akik régóta várnak babára.

2014. aug. 20. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!