Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jövő héten lesz a műtétem....

Jövő héten lesz a műtétem. (Hysteroscopia, és petevezeték átjárhatósági Vizsgálat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta a professzor aki műteni fog hogy 3 hónappal a műtét után próbálkozhatunk.

Akinek volt ilyenje legyen kedves írja le hogy nektek mennyi idő múlva sikerült?



2015. aug. 30. 02:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobbmutetem volt ( laparoszkopia plusz hysteroscopia ) cisztak eltavirasa, petevezetek tisztitasa, endometriozis - a legsulyosabb foka.

Majus 15. en volt a mutet, szeptemberben lettem terhes :)

2015. aug. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem voltak ezek. Ha csak diagnosztikus a beavatkozàs, akkor nem kell csak 1-2 hetet várni a fertőzés elkerülése végett. Utána simán együtt lehet lenni védekezés nélkül. Ha csinálnam is valamit odabenn, nem csak körülnéznek, akkor 2 ciklust szoktak mondani, de ettől az orvosod saját belàtása szerint eltérhet. Nekem is 2 hét múlva lesz megint hystero-m, mert a diagnosztikusnál fejlődési rendellenességet talált a doki a méhemben. Most ezt fogja rendbe hozni, nekem 2-3 ciklus kihagyását javasolta.
2015. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, először is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Nekem össze növésem van, un.sövény. Azt műtik majd most.

2015. aug. 31. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2-es vagyok. Nekem is méhsövény miatt lesz a műtét mához 2 hétre! Kérlek, írd majd meg, hogy milyen volt, mire számítsak, nagy segítség lenne!(Akár privátban is) Neked hol csinálják majd?
2015. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Rendben, ha megműtöttek írok! Pécsen fog műteni az egyetem igazgatója. Sajnos volt egy vetélésem, utána egy koraszülés és ez miatt fordultunk hozzá.. Aztán kiderült hogy a sövény nem engedte előre hajlani a méhem (hátrahajló) és ez miatt szakadt ki a magzatburok és halt meg a kisfiam.. Ennek már lassan 8 hónapja és szeretnénk egy babát. Szóval remélem minden rendben lesz! Ugyanezt kívánom neked is! :)
2015. szept. 1. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Neked meg sok sikert!!!
2015. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Bocs a bepofátlankodásért, de aki magán úton csináltatta a fent említett beavatkozásokat, annak volt-e fix tarifás ára? Mennyit adtatok a dokinak? 2 hét múlva lesz nekem is.
2015. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Túl estem rajta!

15-20 perc volt az egész,altatásban.

De hab a tortán hogy kiderült semmi féle sövényem nincs és nem is volt... Állítólag minden rendben van ott bent, leszámítva a hátrahajló méhemet! Bár így is rossz ülni, picit vérzek de nem vészes. Viszont nagyot csalódtam a Pécsi Egyetemi klinika nővéreiben!!

Undokok voltak, különösen az osztályos nővér,hallottam hogy pusmogott egy másik hölggyel, idézem :

" Mert az igazgató úr fizetős betege nem fogom körbe ugrálni... Meg német országban van cégük,miért ide jött? "

És a többi amit még nem hallottam.. Én nem vártam volna el különleges bánásmódot, csak azt ami bárki mást megillet. És nem kaptam meg.. Mint egy kis csitrivel úgy viselkedtek, kiabáltak, ingerültek voltak, alig vártam hogy haza engedjenek.. Maga a beavatkozás 100 000 Ft-ot kóstált. És egy hónap múlva próbálkozhatunk!


Sok sikert mindenkinek!! :)

2015. szept. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!