Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer 3. napján...

Embrió transzfer 3. napján kinek volt hasi feszülés, görcsölés?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Esetleg van most valaki hasonló helyzetben?
2016. szept. 15. 00:06
 2/65 anonim ***** válasza:
szia! ma vagyok a transzfer utáni 3. napon. ma már semmi ilyesmi nincs, tegnap reggelig éreztem görcsölgetést, szurkálást. ne agyalj azon, ezek mit jelentenek. ki tudja? mindenkinél mást. pihenj, sétálj, élvezd a laza napokat! pontosan tudom ám, milyen nehéz nem gondolkodni rajta, de nem fogja tudni megmondani senki, mit jelent a görcsölés. még másfél hét, és kiderül! sok sikert!
2016. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Probálok nem agyalni, de nagyon lassan telnek a napok.Pihengetek ès keveset sètálok.Beszèlek hozzájuk hogy ügyesen kapaszkodjanak. :) Te hányat kaptál vissza ès hány sejteseket?
2016. szept. 15. 09:29
 4/65 anonim ***** válasza:
Szia! Éppen most akartam feltenni ezt a kérdést, mert hajnal 4 van és eléggé görcsöl a hasam , leginkább a szemeremcsontomnál , mensesnek még korai elvileg van 10 nap..fet + 4. Napon vagyok, én 2 db. 5 napos babucit kaptam! Te kedves kérdező?
2016. szept. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Szia. Èn kèt három napos fagyasztott embriót kaptam vissza hètfőn. Mèg görcsöl ès feszül a hasam nekem is.Remèljük hogy jó jel, pihenj sokat :)
2016. szept. 16. 09:31
 6/65 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Két 5 napos blasztóbabát kaptam. Az elmúlt másfél napban meg se rezdült a hasam. Ma megint szúrogat, most a másik oldalon. Izgalmas :)
2016. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
Hol volt a lombik? Nekem Szegeden.
2016. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Debrecenbe járunk.Èn mèg nyìlalásokat nem èrzek, lehet az a beágyazódás jele :) Neked most esedèkes 5 napos embriókkal.Nálunk holnap holnapután ahogy olvastam. De ki tudja, remènykedünk.
2016. szept. 16. 12:12
 9/65 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? 2.ik válaszoló vagyok (Hajni) nekem vannak ilyen menszis erzéseim..vettem be magne b 6ot, attól kicsit múlik ..ma van a 6.nap csináltam tesztet de negatív, gondolom korán is van még csak nem bírtam ki...ez a hasfájás aggaszt..bár amikor nem sikerült az első ott csak et + 12 nap környékén kezdődött..
2016. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Tegnapig tartott a görcsölès ma már nem èrzem. Mèg nincs èrtelme tesztet csinálni, èn csütörtökön tervezem, remèlem kibirom addig.:)
2016. szept. 18. 11:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!