Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer 3. napján...

Embrió transzfer 3. napján kinek volt hasi feszülés, görcsölés?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Gratula, nekem negativ, holnap reggel megint tesztelek.
2016. szept. 20. 09:19
 32/65 A kérdező kommentje:
Ha nagyon sokat forgatom ès nèzegetem, talán látszik valami halványan, de lehet már èn kèpzelődök.
2016. szept. 20. 09:53
 33/65 anonim válasza:
Ugye, akinek ilyen módszerre van szüksége, az már a megfelelő egészséges életmód (táplálkozás, mozgás) a megfelelő tápanyagok bevitelének biztosítása csakis természetes forrásból stb.. - n túl van? Remek sikereket lehet elérni ha apa és anya is rendbe rakja a dolgokat és nem a nagyüzemi szemeteken él, remek tapasztalatok vannak..
2016. szept. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
Lányok nekem ma reggeli clearbleu digi negatív, ennyi volt..azért szorítok Nektek és sok sikert kívánok! (Nem jövök netre egy ideig mert kicsit depis lettem) üdv : Hajni
2016. szept. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Sajnálom Hajni :( De a vèrvètel a biztos, ne add fel!!!
2016. szept. 21. 09:33
 36/65 anonim ***** válasza:
Kedves 33-as! Ugye nem hiszed, hogy mindenféle előélet nélkül vágtunk bele ebbe az egészbe és nem tettünk meg már előtte is mindent, amit csak lehet? Tudom, hogy jót akarsz, de itt ez nagyon nem segít. Hidd el, mindenki megtesz mindent, amit csak lehet. Az egészséges életmód sem tud segíteni, ha nincs petevezető vagy el van záródva vagy apukának 0 a spermaszáma. Akik lombikra mennek, azoknak sokkal nagyobb a gondjuk, mint amit orvosolni lehetne pusztán azzal, hogy egészségesebben táplálkozunk. Ha lehetett volna, nem vezettük volna alá magunkat ennek az egésznek. Magánvélemény, bocsánat, hogy többes számban írtam, de én így tapasztaltam a társaimnál is. Tényleg mindenféle harag nélkül.
2016. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Sajnálom Hajni :( De a vèrvètel a biztos, ne add fel!!!
2016. szept. 21. 09:43
 38/65 A kérdező kommentje:
A ma reggeli tesztemen is halványan de nagyon halványan látom a második csìkot.Remèlem hogy tènyleg ott a baba, ès kapaszkodik jó erősen.Holnap lessz az Et+10. nap, remènykedünk nagyon.
2016. szept. 21. 09:48
 39/65 anonim ***** válasza:

Dejó, dejó! :) Nagyon szurkoltam :) Következő teszt már erősebb lesz!

Hajni: ne add fel! nem szabad! Neked is sikerülni fog!

adri

2016. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Lányok ne haragudjatok én már nem tudom mi van..de valami okból vettem facell tesztet most délben (5ik)pisiből extra halványan de ott a vonal.10 percen belül .de akkor a digi miért nem mutatta?
2016. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!