Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer 3. napján...

Embrió transzfer 3. napján kinek volt hasi feszülés, görcsölés?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Az elsőnèl vègig ègett a hasam, fájdogált ès sajnos nem sikerült.Hát probálok nem figyelni a tűnetekre, nehezen megy,már várom hogy vègre kiderüljön hogy mi van.
2016. szept. 18. 12:02
 12/65 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy égett? Mert nekem is olyasmi, mintha forró lenne a mehem odabent :) én ma 9. napon vagyok transfer után, es ezen kívül más érzésem nincs.
2016. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Szegedi transzfer, 5 napos picikkel hétfőn. Ma teszteltem egy halvány pozitívat. 11. dpo, et+6. nap. Nem akartam, de a férjem holnap elutazik, és noszogatott :) Hasam tegnap óta megint szurkál, görcsölget. Ket nap múlva ismetlek. Ti se adjátok fel! Ha már idáig eljutottunk, menni fog!
2016. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
De jó neked!! Akkor én már tuti buktam..elvileg nekem is kene lenni egy halvány vonalnak..milyen tesztet használtál? Amúgy gratula  Hajni
2016. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Estère begörcsölt a lában nagyon rossz , lehet a sok fekvèstől. Trombózis hajlamom van kapom a clexant, remèlem hogy nem az, holnap reggel felhivom a dokit.Most nagyon letörtem... :(
2016. szept. 18. 21:15
 16/65 A kérdező kommentje:
Első hozzászoló gratulálok de jó :) Hajni minden jó lessz, csak pozitivan előre.
2016. szept. 18. 21:18
 17/65 anonim ***** válasza:

Hajni, attól még, hogy nincs vonal, semmi sem biztos. Én biztos voltam benne, hogy negatív lesz, mert szerintem még nem is szabadna pozitívnak lenni. Talán ikrek, azért a korai pozitív. Szerintem várd ki a két hetet. A második gyerekemnél csak egy héttel a nemvárt után lett pozitív, addig hómező...

Kérdező, mi van Veled? Voltál dokinál?

2016. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
bocsánat, első válaszoló voltam, Adri
2016. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
és ez is lemaradt: Facelle mártogatós tesztet vettem a Rossmannben. 25-ös érzékenységű. most akciós :)
2016. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Beszèltem a dokival szerinte nem lehet trombózis de ha nem múlik azt mondta mutassam meg egy dokinak.Mostmár nem pihenek annyit csinálok mindent itthon, lehet az a gond hogy sokat pihiztem.Próbálok pozitiv lenni, a tegnap annyira bűntudatom volt nem gondoltam a babócáimra :(
2016. szept. 19. 11:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!