Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy túlmüködésem van,...

Pajzsmirigy túlmüködésem van, gyógyszert szedek rá! Melyik értéknek kell jónak lenni, hogy teherbe tudjak esni? TSH vagy Ft4? Vagy mind a kettőnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

TSH, ft3, ft4


Mindháromnak, nekem ezeket nézi mindig az endós doki.

2016. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az FT4-et és a TSH csak!
2016. szept. 15. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Tsh esnft4-t szoktak. Én két különböző dokihoz is jartam terhesség alatt. Egyik a tsh-ra koncentrált, másik meg a T4-re. :)

Bár több éves tapasztalat után azt mondom, hogy egy "normális" túlműködés esetén ha a tsh jó, ott a T4 is. (basedow kór)

Milyenek az értékeid?

2016. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tsh a legfontosabb, a másik 2 általában csak árnyalja a képet.
2016. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
FT4 : 11,28 , TSH: 0,01
2016. szept. 16. 04:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Ft4 jó viszont a tsh alacsony! Milyen gyógyszert szedsz? Én már régóta nem szedek, csak emlékszem hogy nekem is volt ilyen alacsony a tsh, szóval még szedni kell bár azt nem tudom hogy mit és mennyit szedsz de erre még többet kell. 2-3 gyógyszer egy nap és amikor a tsh tartományban van akkor kell napi egyet vagy felét. Nekem így volt
2016. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Metothyrint szedek napi 1-et!
2016. szept. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!