Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek a laboreredményeme...

Megnéznétek a laboreredményemet? Glükóz 0' 6,3 60' 7,1 120' 5,2 Inzulin 0' 6,7 60' 64,2 120' 30,6 Homa: 1,9 Az orvoshoz csak hetek múlva van időpontom.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak a glükózra tudok reagálni, az teljesen rendben van :)
2016. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A glükóz van a legkevésbé rendben 6,3 éhgyomri cukor már minimum igt. Az inzulinod is magas.
2016. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1#es te hol élsz?

Alapból magas a 6,3 éhominak, de az meg még rosszabb,hogy alacsonyabb a 120 perces a kiindulónàl.


Az inzulin nem rossz önmagàban, de a cukorral együtt ez ifg minimum, de lehet ir is.

2016. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez IR. a 12 perces cukor beesik a 0 perces alá.és az inzulin értékeid id magasak.

Gyógyszer+ diéta+ sport.

2016. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm! A 0' glükóz az egyértelműen magas, azt én is látom. (Gondolom az teljesen lényegtelen, hogy előtte délután névnapoztunk és palacsintát meg sütiket ettem, ugye?) Amúgy segítsetek légyszi, mi az az igt?
2016. szept. 16. 07:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Csökket glükoz tolerancia. Az ir és a cukorbetegség közti küszöb.
2016. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments,hogy leszóljak bárkit, aki segíteni akar a válaszával, de Kérdező! Gondolom, hogy orvos írta ki a vérvételt. Őt kérdezd meg.

Kizárólag azért írom, mert anno én is ide tettem fel az eredményt, mert nem tudott a doki fogadni. Itt sokan azt írták,hogy hú, meg haj, mennyire inzulinrez-em van, én meg jól felidegesítettem magam, mert akkor akartuk összehozni a 2. babát. Aztán az eredmény után 3 héttel már terhesen mentem vissza a dokihoz, aki közölte, hogy valóban van egy KIS rezisztencia, de ez még nem veszélyes, kezdeni nem tudtunk volna vele sokat, csak az étkezésen változtatni egy kicsit. De még ezek szerint a teherbeesésben sem gátolt.

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy inkább orvossal konzultálj. Majd ő eldönti,hogy mi kell!

2016. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Örülök, hogy írtál! :) Nyilván nem fogom saját magam felállítani a diagnózist, csak úgy éreztem valakitől meg kell kérdeznem mit is takarhat ez az eredmény. De ahány ember, annyi féle válasz ugyebár. Az orvosomhoz csak másfél hónap múlva jutok vissza, mivel addig még másik 2 vérvételem is lesz, így majd a 3 eredménnyel a kezemben vár vissza kontrollra. Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt. (azt hittem ettől nyugodtabb leszek, de inkább csak izgatottabb lettem)
2016. szept. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!