Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lanyok akiknek nem sikerult a...

Detti1616 kérdése:

Lanyok akiknek nem sikerult a baba milyen vizsgalatokon vettetek reszt?

Figyelt kérdés
Mi most kezdjuk a parommal.ma voltam a 3.napi vervetelen aztan megyek majd a21.napira es paromnak kell menni sperma vizsgalatra.milyen vizsgalatok lesznek meg?nalatok hogy volt ?
2016. szept. 21. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jók a spermaeredmények akkor neked következik egy átjárhatósági vizsgálat.


Utána konzultáció ahol megbeszélitek, hogy az eredmények alapján mi jöhet szóba. Terminált együttlét, inszemináció, lombik.

2016. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, amit az 1. ír még néztek egy általános labort és AMH értéket (keress rá gugliban, sok leírás van róla). Ezen kívül még javasolt trombózis panelt is nézni és ha továbbra sem jön a baba, de minden eredmény jó, akkor immunológia irányában célszerű tovább menni.
2016. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A parom spermajat vizsgaltak es a herèit , nalam a 3. Es 21.napi hormont nézte.

A hereserv derült ki a páromnal amirol nem is tudott. Kilett kezelve ra 3hònapra Siker!

2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Petevezetekatjarhatosagi volt meg,uh-peteeres figyeles. Meddosegi kezelesek lepesei pedig( valtozhat ha mutatott eltrrest valamelyik vizsgalat); gyogyszeres stimulacio,inszeminacio,lombik
2016. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Nekem volt 3-21 napi hormonlabor, átjárhatósági, páromnak spermavizsgálat, mindent rendben találtak. "Ismeretlen eredetű meddőség" címkével mentünk inszemre, lombikra. Nem sikerültek. Aztán egy ismerős javaslatára elmentem endokrinológushoz, itt kiderült a pajzsmirigy alulműködés, IR. 3 hónap hármas kezelés után pozitív lett a tesztem. Sajnos a babát elvesztettük, de addig semmi nem volt a meddőségi kezelések dacára. Szóval oda érdemes elmenni, lehet hogy megúszol vele egy csomó beavatkozást.
2016. szept. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Palyzsmirigyesdokinal voltam es ott mindent rendben talaltak.menyi ideig tartottak a kivizsgalasok?
2016. szept. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!