Befolyásolhatja a sport a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk aktívan. Előtte rendszeresen mozogtam, felváltva kardio és erősítő edzésekkel. Amióta a leendő gyermekünk került középpontba, azóta felhagytam a sporttal külső tanácsokra hallgatva, mi szerint nem tesz jót. Most jött el a pont, hogy elegem lett, teljesen elpuhultam, szeretnék ismét sportolni, megtartani úgy az egyensúlyt, hogy ne csökkentsem tovább a teherbeesési esélyeimet. Szerintetek ez megvalósítható?
2016. szept. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja, sőt, kár volt abbahagyni.
2016. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként egy év után lassan érdemes lenne utánajárni az okoknak, hogy miért nem sikerült. Ciklusod rendben? Párodat is meg kellene nézetni.
2016. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És milyen nagyon okos mondta ezt neked??

Én soha nem tudtam volna felhagyni a sporttal. 33 hétig (2x) futottam csökkentett tempóban,edzettem amennyi jól esett.

Az orvosom is helyeselt,nem mondta,hogy hagyjam abba.

Kár volt abbahagynod!

2016. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy éve, próbálkozásaink legelején volt egy méhen kívüli terhessegem, hasfalhoz tapadva. Műtét közben történt átjárhatósági, kisebb petefeszekciszta megszuntetese, de mivel semmi kezzel foghato indokot nem talaltak, igy arra kertek mar a korhazban, h ha egeszseges terhesseget szeretnek, keruljem a sulyzos edzest, futast, biciklizest, ugralokotelezest, stb... hallgattam rajuk, ott volt a dr. a nevuk elott.


Koszonom a valaszokat, ujult erovel vaghatok bele!

2016. szept. 27. 07:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el hőt mérni, abból látszik, hogy mi újság a peteéréssel. Nem ártana egy 3 napi és ovu+1 hetes vérvétel sem, pajzsmirigyértékek ellenőrzése, inzulon, prolaktin, tesztoszteron lecsekkolása és a párodnak egy sima spermavizsgálat. Ha van valami ok a háttérben, hogy nem sikerült teherbeesni és nem kezelteted, akkor elröpülhet 5-10 is hiábavaló próbálkozással, holott lehet hogy csak egy kis támogatás kéne, amivel pár hónap alatt sikerül.
2016. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem nem befolyasolja.Jon a pici, ha szeretne. En altalaban vigyaztam,ne emeljek nehezet stb.

De amikor epp beagyazodott a gyerek szekrenyt pakoltam a ferjemmel,tollasoztunk, turaztunk. \Pedig nem sportolok amugy(latszik is!:-) )\ Es vegul kiderult amit mensi kezdetenek hittem az beagyazodasi verzes volt.:) Mielobbi ket csikos tesztet kivanok:-)

2016. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

A sport befolyásolja a teherbe esést : elősegíti. :-)

Méhenkívüli terhesség biztos nem a sport miatt volt, sőt...

Összenövések, letapadások általában gyulladások, műtétek után alakulnak ki. Ezek ellen sok mindent nem tudsz tenni. :-(

Viszont szerintem átjárhatósági vizsgálatot érdemes lenne csináltatnod.

2016. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, még egy dolog : a ciszta miatt talán egy endokrinológust is érdemes lenne felkeresni.
2016. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!