Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi történt? Eddig éveken át...

Mi történt? Eddig éveken át másfél-kéthavonta jött meg, most pedig két hetente.

Figyelt kérdés

Sajnos csak gyanítom, hogy PCOS, IR és pajzsmirigy alulműködésem is lehet, mert a bőrproblémákat leszámítva minden egyes tünet évek óta gyötör.

(Egyébként kétszer vetéltem, és nem merek addig tudatosan újra belevágni, amíg nem hozom rendbe magam - különben is nehezen sikerült a teherbeesés is.)

Az orvosok nem voltak hajlandóak kivizsgálni, úgyhogy elment a kedvem az egésztől, már magánra sem akarok költeni, megutáltam őket. Ehelyett elkezdtem a diabetes étrendet, és pajzsmirigyre egy kúrát (rengeteg gyógynövény, táplálékkiegészítők), és szedek minden nap nagy adag B-komplexet, 4g inozitollal.


Amióta bevezettem ezeket, azóta mintha a ló túloldalán kötnék ki - be fog ez állni egészségesre egy idő után, és ez a biztató előszele a javulásnak? Vagy mástól lehet, és ki kellene vizsgáltatni?


2016. okt. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosom nélkül nem nagyon kellene semmilyen kúrába belevágni, főleg a pajzsmirigynél okozhat gubancot. Keress egy jó endokrinológust,nem minden doki sfej... Magánbúton mennék tovább a helyedben. Ha sikerült teherbe esned akkor szerintem szervi gond nincs,a hormonproblémak pedig töléletesen kezelhetőek.
2016. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*orvosok*
2016. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan jellegű a probléma akkor a sok gyógynövénnyel még ronthatsz is a helyzeten,mert lehet pl a pajzsmirigyre jó,az ir-re meg rossz hatássl van.

Keress endodokit

2016. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
A diétával, ha jól csinálod, csak javíthatsz a dolgokon, de a pajzsmirigyedre a legegyszerűbb és leghatásosabb kezelés a gyógyszer, és még olcsó is. Csak el kell menni egy jó endokrinológushoz, aki egy vérvétellel kideríti, hogy mi a probléma. Sajnos sztk alapon nincs sok esély, de egy jó magándokival sokat lehet spórolni azzal, hogy nem futsz fölösleges köröket, nem kezelnek félre. Ja, és nem húzzák az idődet. Célszerűbb megkeresni azt a bizonyos jó dokit, mint magadat kezelgetni, hátha sikerül alapon.
2016. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl 1 hétig meg van majd 1 hétig nincs és a pajzsmirigy eredményeim tökéletesek...Pedig a nőgyógyász is tutira biztos volt benne,hogy pm gond okozza a vérzészavart,el is küldött endokrinológiára.Pm ultrahang,többszöri vérvétel és a pm-emnek nincs baja.

Úgyhogy így kezeld magad vv és vizsgálat nélkül pm-re.

2016. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!