Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mire számíthatok a székesfehér...

Mire számíthatok a székesfehérvári life centrumba, méhszájseb fagyasztásnál?

Figyelt kérdés

1,5 éve próbálkoztunk a babán. Állandó vérezgetés, fájdalom volt a probléma. 5 orvos látott mire kiderítették a life centrumba (első vizsgálatnál) hogy nagyon gyulladt és fertőzőtt méhszájsebem van!

A baba is azért nem jött össze!

Erős antibiotikum,és fájdalomcsillapítot kaptam, és jövőhéten fagyasszák, ha jó a citológiám!

Járt már valaki ott, tud valaki mondani valamit róla?

Nem tudjátok maszekba mennyire számíthatok összegben?

Köszönöm a segítséget!


2016. okt. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal volt ott méhszájseb fagyasztásom, ha jól emlékszem 20ezer Ft volt. Pár perc volt és egyáltalán nem fájt, utána pár napig vízszerű folyás volt és picit feszült a hasam. Egy hónapig se uszoda, se kádban fürdés, se szex, se tampon. Én a sportot is hanyagoltam pár hétig. Teherbe azóta sem estem.
2016. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Sajnálom, hogy nem vagy babás, de biztos sikerülni fog, mi is azon vagyunk.

Jövőhéten megyek kedden, kicsit tartottam tőle, de igy megnyugtattál.

Az árára azért kíváncsi vagyok, mégis mit mond a Deák doktorúr.

2016. okt. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!