Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nehezen vagyok stimulálható,...

Vic79 kérdése:

Nehezen vagyok stimulálható, első lombiknál 8, másodiknál 7 tüszőm érett, mind2x 3-3 transzferálható embrióval. Orvos szt a petefészek kimerülés jele. Járt már vki így? Mi a teendő? Lehet-e sikeres így a lombik valaha is? Negatív és pozitív pldák?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 16:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az világos, hogy a peték/katonák minősége a legfontosabb, de sajnos akinél petefészek kimerülés van, annak a petesejtjei automatice rosszabb minőségűek (általában). Eddig 2 lombikom volt, egyik sem sikerült, tehát vsz nálam ez áll fenn.
2016. okt. 13. 11:42
 12/13 A kérdező kommentje:
Olvastam még a DHEA szedésről amely segíthet ilyen tünetekben szenvedőknek. Valaki hallott már erről?
2016. okt. 13. 11:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 tüszőböl 4 petét tudtak leszívni kettő ment lefagyasztásra most pedig ikreket várok 12 hétbe vagyok .Én azt mondom inkább lett 4 darab erős petém mind 10 gyenge szóval nem rosz a e 7-8 tüsződ.
2016. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!