Eliza2020 kérdése:

Talan osszejohet a baba?

Figyelt kérdés

Valyon sikerulni fog?

24 eves vagyok es eldontottuk a ferjemmel hogy babat szeretnenk.elmentem nogyogyaszhoz csinaltam egy teljes kivizsgalast mert a menszim bem jon meg csak 2-3 havonta.magas volt a prolaktinom 690 es nem volt ovulaciom 1 es volt a progesteron :(szedtem bromot aztan norcoluttal meghoztuk a menszit majd clostyt szedtem.ma vagyok menszi utan 14 nappal voltam ma dokibal es 4 petet latott 2 nagyot 2 kisebbet.mondta h mennjek vissza majd miutan csinalok tesztet ha megis nem jon meg.lehetseges hogy sikeruljon?



2016. okt. 11. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Legalább annyi önkritikád lehetne, hogy ha már egyik helyen szóltak, hogy a helyesírásod kriminális, nem másolod be mégegyszer pontosan ugyanúgy.
2016. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menszi az minek a rövidítése? Mensztruáció?


Tényleg borzalmasan igénytelen vagy, de mindegy, ettől még megérdemled a normális választ. Bár elég nehéz volt megérteni, amit írtál.

Ilyen zavaros hormonszintekkel sajnos nem túl jók az esélyeid. De van megoldás, természetes módszerekkel is rendbe teheted a ciklusod, csak sok áldozatot kell hozni. Készen állsz rá? Nézz utána a neten az antiösztrogén-diétának, és tartsd be. Nem lesz könnyű, de ha valóban fontos a baba, akkor betartod. Használj növényi progeszteron krémet. Ez előbb felviszi a progeszteronszinted, és utána annak következményeként helyreáll a prolaktin is. Kb. 4-6 hónapba telik, mire mindez hat és kiegyensúlyozódsz. Cserébe viszont sokkal nagyobb esélyed lesz egy problémamentes terhességre, és kisebb lesz az esélye a vetélésnek is, mint ha csak erőszakosan, mesterséges hormonokkal tuningolnak.

2016. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!