Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, beültetés után 7....

Lombikosok, beültetés után 7. napon korai még tesztelni?

Figyelt kérdés
4 napos fagyi babát kaptam vissza, igy ma 11 napos az embrio. Elvileg az 11. dponak számít. A beültetés utan pár napig erzekeny volt az alhasam, de most elmult minden. Melleim fájnak, ahogy minden ciklusban szokott az ovulacio utan. Kinek mikor lett pozi a teszt? Hány nappal a beültetés után? Trollok kíméljenek! Köszi

2016. okt. 17. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a 12. dpo-n lett pozitív, de másnap 13. dpo-n negatív lett (valószínűleg hígabb vizeletből néztem), majd a 14. dpo-n újra pozitív.

Másik alkalommal csak a 14. dpo-n lett nagyon halvány pozitív, akkor sokkal alacsonyabb hcg-vel indítottam.

Lombik volt mindkettő.

2016. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És előtte, 11. dpon is teszteltél? Nekem csak ilyen gagyi olcsó teszt van itthon, tudom, hogy ez csak később mutatná, ma negativ lett. Amúgy te érezted, hogy sikerült? Mert én sajnos semmit nem érzek, vagyis inkább azt, hogy megint nem sikerült.
2016. okt. 17. 15:48
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teszteltem, nagyon türelmetlen voltam. A one step 10-es erősségűt használtam, így utólag azt mondom, hogy a Facelle 25-ös erősségű sokkal megbízhatóbb. Sajnálom a One stepre kiadott pénzt, ráadásul jó sokat is vettem.


Elsőnél sejtettem, hogy sikerült, mert nagyon érzékeny lettem és ott éreztem szurkálást a beültetés után. Az a baba egyébként sajnos nem maradt meg :(

A második sikeresnél, ami már a 4. beültetésem volt, semmit nem éreztem, eleve úgy álltam hozzá, hogy nem fog sikerülni, el is sirattam az egészet, mivel negatív volt a tesztem akkor, mikor legutóbb már pozitív... szóval ott tényleg semmi nem utalt sikerre, mellem se fájt, semmi. Aznap lett pozitív, mikor mentem eredményhirdetésre és még ott kaptam jó sok hormontámogatást, mivel csak 85 lett a HCG-m. Ez a baba pedig szépen fejlődik, már behozta a lemaradását és picit nagyobb is. A 2. trimeszterben vagyok.

Ne keseredj el a mai negatívon, még lehet pozitív!

2016. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál! Nekem is olyan tesztem van, akkor az lenne a legjobb, ha most pár napig nem is tesztelnék. Az előző beültetésnél is hasonlóan éreztem, az elején voltak szurkálások, aztan semmi. Most is kb 3napig éreztem, azota elmult, ezért gondolom, hogy most se sikerült. Köszönöm a biztatást, akkor még nem adom fel! Nagyon boldog babavárást kívánok!
2016. okt. 17. 16:04
 5/26 A kérdező kommentje:
Milyen hormontámogatást kaptál? Nekem utrogestant és Duphastont adtak.
2016. okt. 17. 16:05
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig Crinone-t kaptam alapból, emellé most Prolutex injekciót, ez mindkettő progeszteron és Estomfem gyógyszert, ez pedig ösztrogén. A 10. hét környékén orvosi utasításra elkezdtem leépíteni a Prolutexet, viszont elkezdtem vérezni, így a 12. hétig kellett folytatnom. Egyébként az nagyon drága.

Egyszer Duphastont is szedtem, az is jó.

Ja és vörösbort ittam esténként 1 dl-t, vastagítja a nyálkahártyát (beültetéstől az eredményhirdetésig)

Szerintem még ne add fel, bármi lehet még! Szorítok :)

2016. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az ösztrogént én is kapom, mert a 11. napi UH-n vekonynak találta a doki az endometriumot, 7 mm volt akkor. A beültetésre 10 mm lett, azt mondta, az nagyon jó, de én meg azt olvastam, hogy az kevés. Már mindenen parázok. Az enyhe mensis erzes természetes ilyenkor?
2016. okt. 17. 16:27
 8/26 anonim ***** válasza:

A 10 mm szerintem nem kevés. Beultetes elott megnezik es ha nem megfeleloek a korulmenyek, inkabb lefagyasztjak az embriot. Ha visszaadtak, akkor biztos jo volt. En egyebkent min 8 mm-t hallottam, hogy kell. Meg nagyon gyorsan vastagodik am!

A hormonok miatt minden olyan tunet, ami a mensi elott is van, teljesen normalis, sot meg erosebb is lehet, mivel tobb a hormon is. A gorcs is normalis. Nem feltetlenul jelenti azt, hogy meg fog jonni.

2016. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5 napos embriókat kaptam vissza. Nem akartam még tesztelni a beültetés utáni 6. napon, de a férjem rábeszélt, mivel ő utána elutazott egy hétre. Halvány pozitív lett. Kétnaponta ismételtem, erősödött. Szóval a 11. dpo-n lehet már pozitívat tesztelni. Ja, és egyedül van, nem ikrek. Egyéb tünetem csak két nap múlva lett: iszonyú fáradtság, szurkálások, mellfeszülés, hasmenés. Azóta is tartanak.
2016. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolso!!!! Nekem negativ lett ma :( még azért reménykedem, mert nem is reggeli elsőből készült, hanem delutan. Nem is kellett volna tesztelnem, mert tudtam, hogy el fogok keseredni...
2016. okt. 17. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!