Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez lehet terhesseg...

Szerintetek ez lehet terhesseg? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
A mentruaciom megjott idoben, es ugy ahogy szokott. Elotte fajdogalt a mellem, nyugos voltam es a tobbi ehhez hasonlo tunet. Idaig semmi baj nem volt, csak aztan jott, hogy a 4. Napon csak ugy egyik pillanatrol a masikra elmult, de nem volt se keves, se sok. Aztan ra 2-3 napra iszonyu sok folyasom lett, ilyen attetszo szinu, es zsele alagu. Ez ra 2 napra el is mult, de most a mellem kezdett el nagyon feszulni es fajni, kb ugyan annyira, mint menstruacio elott szokott. Ez mitol van? Lehet terhesseg? Azt olvastam, hogy ha terhesseg alatt jelentkezik verzes, az csak nagyon minimalis lehet. Szoval nem ertem!! SOS!

2016. okt. 25. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendes időben, rendes ideig tartó, rendes élénkpiros vérzésed van, akkor kizárt a terhesség. A folyás lehet peteérés jele pl, de ezernyi másé is. Mellfájdalom szintén. Mi itt nem fogjuk tudni megmondani. Ha terhes lennél a vérzés ellenére, egy teszt már kimutathatja, azzal próbálkozz!
2016. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik het csutortokon jott meg, es vasarnap meg egyik pillanarol a masikra elmult. Azaz 4napig tartott, ugyan annyi jott, amennyi szokott, ugyan azzal az elojelekkel. Csak annyi mas, hogy hamarabb elmult, mint szokott, alt. 5-6 nap szokott lenni.
2016. okt. 25. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy különbség. Minden vérzés más. Ha bizonytalan vagy, csinálj egy tesztet, de én nem biztatnálak.
2016. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!