Volt valakinek fagyasztott petesejttel beültetése tudnátok irni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 17:51
 1/4 jakee84 válasza:

Szia!

Nekem volt. Mi a kerdesed?

2016. okt. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy sikerult? Es menyi esély van a fagyasztottal mint a frissekkel? Felek hogy most annyi esélyem sem lesz mint mikor leszivtak
2016. okt. 26. 14:17
 3/4 jakee84 válasza:

Fagyasztott petesejtről, vagy már megtermékenyített embrióról beszélünk?

Nekem 10 petesejtem volt leszíváskor, abból 8-at tudtak lefagyasztani (nem embriót, hanem petesejtet). Aztán mikor eljött az idő, felolvasztották őket, 6-an szépen megtermékenyültek és végül 4 szépen fejlett embriónk lett, amiből kettőt ültettek be (egy 8 sejtest és egy 6 sejtest). A két másik 6 sejtes kicsit lefagyasztották.


Sajnos nekünk az első beültetés nem jött össze, bár megtapadt valamelyik baba, csak sajnos megállt a fejlődésben, így korai vetélés volt. Időközben kiderült, hogy IR-em van, lehet ez volt az oka.

Most ezt kezeljük és januárban újra nekifutunk, a dokim nagyon bizakodó.

Szóval fagyasztott petesejttel/embrióval is jók az esélyek, nem csak frissel.

Sok sikert!

2016. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal ez megnyugtató hogy sikerülhet. Petesejtem van lefagyasztva. A tavaly leszivtak 17 petesejtet abból három embriot ültettek be két naposan egy megtapadt de nekem is megallt a fejlődésben. Nekem pcos-om van. Most kivancsi vagyok hányat kapok vissza. Sok sikert kivanok nektek is remelem össze jön!
2016. nov. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!