Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan szemely aki mar...

Van itt olyan szemely aki mar masnap erezte a terhesseg jeleit?

Figyelt kérdés
Tehat tegnap elott egyutt voltunk es nekem mar masnak iszonyu hanyingerem volt ami meg ma is tart. Tudom hogy abszurd, de lehetseges? Masra nem nagyon tudok gondolni mi a fene lehet.
2016. okt. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges
2016. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag nem lehetséges. 2 nap múlva még nem vagy terhes, akkor sem, ha megtermékenyültél.

Kicsit olvass utána a dolgoknak...

2016. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetséges. Vagy mástól van, vagy bebeszéled magadnak.
2016. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút kizárt.
2016. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami mád bajod van, vírus, baci. Nekem a kimaradt menzesz után 3 nappal már erős hányingerem volt, szerintem ez is korainak számít. De aktus után nem indul el a hcg termelődése, ami a hányingert okozza, csak 1-1,5 hét múlva.
2016. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hónapig egymás után ovu után napokig hányingerem volt, lehet a hormonok közrejátszottak mivel ugye emelkedik a progeszteron szint. Terhességhez semmi köze nem volt óvszer mellett de tényleg mindig ovu után. Meg elkezdtem puffadni is olyankor aki menziig kitartott. Ezzel azt akarom írni, hogy változik a szervezet, az emésztés valamennyit max nem sokunk érzi, de ez nem jelenti azt, hogy terhesség miatt lenne. Ilyenkor még semmi sincs a terhességből. Ha terhes leszel is jelenleg a megtermékenyített petesejt vándorol a méh felé, semmi változás egy nem babás ciklushoz képest.
2016. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Enis ugy gondoltam hogy nem lehetseges,csak gondoltam megkerdezem hatha valaki mar jart igy. Koszonom a valaszokat
2016. okt. 27. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a fogantatás nem az együttlétkor történik? A spermiumoknak idő kell, amíg feljutnak a petefészekhez. Ha nem aznap van ovulációd, akkor akár 48-72 órát várakozhatnak is a petevezetékedben. És ha megrepedt a tüsző, akkor csapnak le a petesejtre. Szóval lehet, hogy pl másfél nappal az együttlét után történik a megtermékenyítés, miközben épp mosogatsz vagy alszol...
2016. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!