Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kb 4 napja görcsölök de a...

Lauram. kérdése:

Kb 4 napja görcsölök de a mensim nemjön meg vagyis sokszor ugy erzem de megsem Valoszinű higy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Ma reggel csinaltam tesztet de negativ lett

Kb 5-7napja már megkellett volna jönnie ..



2016. nov. 17. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Ilyenkor már simán ki kellene mutatnia. Ha az is negatív, akkor valószínűleg inkább hormonprobléma okozza a dolgot, jó eséllyel progeszteronhiány.
2016. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy hízok,duzzadtak a melleim és fájnak
2016. nov. 18. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellpanaszokat is okozhatja ösztrogén-dominancia, nálam is ez volt. Tesztelj! Ha megint negatív, akkor nem baba, hiszen egy héttel a menstruáció szokásos időpontja után már minden tesznek ki kellene mutatnia.
2016. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Teszteltem és megint negativ.. :( jövő héten felkeresem a nőgyógyászt aztán kiderül.csak ugy szeretném a babát és már beleéletem magam h végre meglesz :(

Tegnap voltam időpontot kérni és december vegere kaptam volna..nemtudom hol elnem ezek mar.. voltam tavaly terhes de sajnos 7-8.hétben elment..akkoris kértem időpontot és akkoris ket honapott krllett volna várnom közben pedig elment a baba.. azota csak remenykedem és félek ha megin terhes vagyok és nem vizsgálnak meg időben akkor megin elmegy :( nem élném túl :'(

2016. nov. 19. 10:00
 5/7 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy nem védekeztünk párom folyton belém ment
2016. nov. 19. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai volt idopontot kerni, siman lehet, hogy mindjart megjon, csak mar tombolnak a hormonok. A terhesseg sem kizart, leginkabb azert mondom ezt, mert nekem is igy volt, aztan tegnap az eselytelenek nyugalmaval csinaltam egy tesztet es legnagyobb meglepetesemre pozitiv lett :) azota mar 4 tesztet csinaltam, mindegyik pozitiv. De ettol fuggetlenul nekem sokszor van ilyen, hogy napokkal elotte majdnem ketszeresere duzzad a mellem es gorcsolok, csak verzes nincs. Szoval az en (friss) tapasztalataim alapjan ez jelenthet terhesseget is, de az ellenkezojet is. Szerintem korai orvoshoz szaladni vele. En a helyedben megvartam volna a pozitiv tesztet. Minden esetre hajra! :)
2016. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nonszensz, hogy ilyen sokára ad időpontot a doki. Valami sztár magán-nőgyógyász? Lehet, hogy jobban jársz, ha besétálsz a körzetihez és kivárod, amíg sorra kerülsz. Így legalább már az első rendelési napon bejutsz...
2016. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!