Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyanokat kérdezek akiknek...

Olyanokat kérdezek akiknek 40-50 napos ciklusaik vannak és voltak hormonsoros vérvételen. Nálatok volt peteérés?

Figyelt kérdés
Endokrinológushoz több sikertelen hónap után mentem épp a minap.Ő azt mondja a pé-m nem egyértelmű és hogy lehet fals pozitívokat mutatott az ovuteszt minden alkalommal..ettől kitört rajtam a frász.Van termékeny nyákom, érzek szurkálást és pozi ovuteszt után 14 napra jön meg a mensim..lehet olyan hogy ennek ellenére nincs peteérésem?

2016. nov. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd a hődet, ha felmegy ovu után akkor tuti, hogy volt. Az meg hogy milyen minőségű a pete az már másik kérdés. Milyen vizsgálatokat kért az endo doki, mert ilyen hosszú ciklusnál kell mident nézni. Pajzsmirigy? inzulinrezisztencia, pcos stb?
2016. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hormonsoros vérvételem nem volt, viszont 2 gyerekem van,1. és 3. hónapban jöttek össze,miközben a nődokim saját bevallása szerint nem fogadott volna rám. Szóval, ha nem is minden ciklusban, de volt peteérésem. 1. baba előtt fogamzasgátlót szedtem 2 évig,de előtte és miutan abbahagytam nagyon kiszámíthatatlan ciklusaim voltak,a szülés után idòvel úgy lettem,mint most Te,40-50 napos ciklusok,ovulációs tünetek,azok után 13 nappal pedig mensi. Most másfél évvel a 2. szülésem után 31 napos cikkusaim vannak ( bár ez nem volt kèrdés). Mivel hamar sikerült teherbe esnem,még nem jutottam oda,hogy kivizsgáltassam magam,ezért maradt el a hormonsor. A nődoki uh-on nem látott peteérést soha,pedig most már niztos,hogy volt. Sok sikert!!
2016. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb soha nem volt tankönyvi ciklusom, egy időben nagyon rövid volt, kb 20 nap, de akkor kb mindig így jött meg, első hónapban terhes lettem, aztán szülés óta meg 40-45 napos lett, most a második próbálkozós ciklusban fogant meg a második babánk :)

2016. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyes válaszoló:)Vezetek görbét mióta próbálkozunk azokkal felfegyverkezve mentem, azért is lepett meg hogy szerinte esetleg már a pé-m se biztos, mert ciklus elején 36.4-36.5 körül van az alaphőm és ovu után azért megemelkedik a hőm 36.8 -36.9 -37C ra..szóval megvan az emelkedés, meg nem is esik le alaphő alá, csak míg másoké a luteális szakaszba megnyugszik az enyém nem.:/

IR-em nincs azt megcsináltattam múlt hónapban.

Amit az Endodoki adott vérvételi papírt a 5-25 napon kell menni és a megszokott általános semmi extra kiegészítése nincs. Ebből a vérvételből elvileg már majd lehet következtetni, hogy pco, pajzsmirigy probléma játszik e..

2016. nov. 30. 20:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Kettes, hármas válaszoló :) Kicsit megnyugtattatok.

Gratulálok nektek a gyerkőcökhöz!:)

Anyumnak is ilyen ciklusai voltak.Mi is 3-an vagyunk testvérek ezért nem is kételkedtem eddig abban, hogy nekem így lehet babám, csak most már 8 hosszú ciklus után azt éreztem talán nem árt ha mégis megnézetem magam, hogy miért is nem jön össze.Hosszú lesz mire a két vérvételi eredménnyel vissza mehetek a doktornőhöz:)

2016. nov. 30. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság veled?
2017. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, már nem kellett elmenni vérvételre, mert közbe beköltözött a pocaklakó :)
2017. márc. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!